Skocz do zawartości
teraw

Słuchawki Z Mikrofonem Do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić sobie słuchawki z mikrofonem.

Przeznaczenie:

70% granie i gadanie podczas gry

30% słuchanie muzy w nocy (coby nie przeszkadzać głośnikami współdomownikom)

Kartę dźwiękową mam taką jak widać w sigu.

Obecnie używam słuchawek marki tesco za 15zł i jakość dźwięku jest żałosna.

Na nowe słuchawki chcę przeznaczyć do 100zł, ewentualnie troszkę więcej, jeśli naprawdę warto.

P.S. Wiem, że jest temat zbiorczy o słuchawkach, ale tam panuje audiofilska schiza, wymieniają kable w słuchawkach i twierdzą jakoby złote kable magicznie poprawiały jakość dźwięku...

Edytowane przez teraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. widać że przeczytałeś tylko ostatnią stronę. Chya 2 strony wstecz był podobny problem jak Twój, tyle że budżet nieco większy. Z Twoim budżetem Philips 2700 + zewnętrzny mikrofon (np zalman) bedzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Vobisie jakiś czas temu fajne słuchawki Creative'a i Logitecha z mikrofonem - ich koszt to jakieś 7 dych nie więcej :) Myślę że warto się zastanowić :) Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością dźwięku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalman jest przypinany do kabla słuchawek albo ubrania, a nie stojący na biurku.

Nie rozumiem tego upodobania ludzi do mikrofonu przy ustach wyłapującego sapanie, chrząkanie itp..

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...