Skocz do zawartości
siemien16

Dziwny Błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ostatnio bardzo dziwny błąd z moją kartą, a być może to wina komputera sam nie wiem.

Mam athlona 64 3500+ 2.0, 1gb ramu (400 mhz ddr, kupiłem dwa dni temu) oraz radeon 9800 pro 128/256 bit 300/250 mhz oraz zasilacz 400W. Nigdy tak nie miałem jak teraz. Dwa dni temu w dniu zakupu ramu zrobiłem format Windowsa. Gram w World of Warcraft dla przykładu i po 5 min, nagle się coś zawiesza i grafika jest jak gdyby bez sterowników, tnie się strona internetowa gdy ją przesuwam. I tak mam ze wszystkim. Nigdy tak nie miałem ;/ Co to może być? Świeżo zainstalowany Windows. Próbowałem już wszystkich sterowników, które były na tym forum wymienione jako najlepsze dla tej karty graficznej i nic to nie daje ;/ Proszę o pomoc, ponieważ nie mogę w nic zagrać normalnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona czy przegrzewająca się grafika bardzo często zamiast artefaktów po prostu "wyrzuca" sterownik, co skutkuje zmianą rozdzielczości i palety kolorów. Bardzo popularny problem w notebookach. Inna rzecz, że może być problem z grą. Jeśli dwa dni temu coś kupiłeś i od tamte pory występuje problem to spróbuj sprawdzić jeszcze raz sprzęt bez tego podzespołu. Wystarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można było zamiast : gry, grać, gram, grałem, chcę grać , pomyśleć na przykład nad ochłodzić, odkurzyć, wytrzeć ..... ? Albo zastanowić się trochę nad tym, żeby poznać posiadany przez siebie sprzęt ? jak się nie da grać to trzeba zacząć czytać książki albo prasę ..... mniej odmóżdżające i bardziej rozwija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty też poczytaj bo nic nie jest uszkodzone ;) Ram który kupiłem działa jako CL3 pod 200 mhz, a tryb ustawiania był auto i na 200 mhz ustawiało jako 2.5. Przestawiłem najpierw na 166 mhz i 2.5, działało wszystko dobrze ale trochę fps spadał, więc ustawiłem CL3 na 200 mhz i teraz działa wszystko cacy :)

 

W kompie nie ma co chłodzić jak procek podczas stresu ma 34-40 stopni i tak samo reszta, odkurzać nie trzeba bo co tydzień czyszczę wszystkie części z kurzu ;) Nie ma tylko grać, gram itp. itd.

Edytowane przez siemien16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, jednak trzeba było poczytać zanim się nowy ram wsadziło .... Gdybyś się sam wcześniej zastanowił co może być nie tak to nie byłoby stresu i niepotrzebnej dyskusji na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...