Skocz do zawartości
Grape

Odtwarzacz Dvd Akira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od razu przepraszam jeśli umieściłem temat w niewłaściwym dziale, ale nie znalazłem odpowiedniego podforum, które pasowałoby do mojego problemu.

 

Do rzeczy:

 

Kupiłem wczoraj odtwarzacz DVD (jakaś podrzędna marka - Akira) i mam problemy z odtwarzaniem napisów. Odtwarzacz bez problemu radzi sobie z napisami *txt, więc teoretycznie wszystko powinno działać dobrze. Jest jednak pewien problem. Niektóre filmy bez problemu ładują napisy, a inne kompletnie sobie z tym nie radzą. Przykładowo: Zgrałem na płytkę DVD 8 odcinków serialu "Supernatural" + napisy (*txt) do każdego odcinka. Pierwszy odcinek leci normalnie z napisami, a następne już nie widzą i nie odczytują odpowiednich napisów. Drugi, trzeci, czwarty itd. odcinek serialu czyta napisy z pierwszego odcinka i nie mam pojęcia czym to jest podyktowane. Z innym serialem ("Zagubieni") nie mam takich problemów. Zgrałem kilka odcinków z napisami i każdy odcinek odczytuje odpowiednie napisy. Dodam jeszcze, że napisy mają taką samą nazwę, jak plik z filmem. W czym może leżeć problem? Dlaczego niektóre napisy *txt są czytane normalnie, a z innymi występują problemy? Ktoś ma jakieś pomysły? Ja szczerze mówiąc już zgłupiałem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za wszystkie rady.

 

Pozdrawiam

 

Grape

Edytowane przez Grape

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...