Skocz do zawartości
reudaisu

Ubuntu Czy Mint - Problem Z Wyborem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie siędzę na Mint 6, wcześniej Ubuntu. Nie mogę się zdecydować. Może forumowicze mi pomogą (mile widziana wypowiedź ludzi, którzy obcowali z tymi dystrybucjami).

 

Mój sprzęt to PC z podpisu.

 

Mint rośnie w siłę i na distrowatch goni OpenSuse Do czego używam systemu ?

- www

- dokumenty

- komunikacja

- film / muzyka

- gry (ET, WINE - CS 1.6, WC3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie to dwa takie same systemy no ale jak wiemy Mint ma w sobie niewolne aplikacje, kodeki i praktycznie jest mniej grzebania w dostrajaniu systemu pod multimedia, ale to i tak nie robi większej różnicy w Ubuntu teraz tez tylko 1 kliknięciem często są instalowane kodeki, programy..... na korzyść może przemawia wygląd Minta, wszystko jest tam trochę ładniejsze niż podstawowy theme Ubuntu a tu tylko decyduje gust ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj moj podpis. ubuntu ma stary kernel i obsloge multimediow, flash trzeba doinstalowywac. ja jestem bardzo zadowolony. swoja droga polecam takze sabayon. przestan zwracac uwage na jakies rankingi, przeciez tak globalnie to ms windows goruje. ludzie to idioci, jednostki sa inteligentne. jestes jednym z ludzi, czy jednostka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...