Skocz do zawartości
miszu666

Problem Z Nvidia 7800gs Pod Asrock775i65g

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , prosze o pytanie czy nvidia7800GS będzie działała pod płytę ASRock775i65G ?(karta jest oczywiście pod agp).Bardzo proszę o odpowiedz.inne części kompa: Intel® Celeron® CPU 3.06GHz,1 giga ram ,zasilacz 350v dr.Testuje tą kartę i z jakiegoś powodu komputer nie chce się uruchomić ,tzn. uruchamia się ale jest czarny ekran karta graficzna staruje co widać po wiatraczku niestety strasznie piszczy ,oczywiście gdy wyjmę karte wszystko jest ok .Podejrzewam iż moja płyta główna może być za słaba do tej karty ? proszę was o pomoc i pozdrawiam

Informacje o mojej płycie tu-http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=P4i65G&s=n.Jeszcze jedno nasuwające mi się do was pytanie mianowicie czy przyczyną mojego problemu może być nieaktualny bios?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem jak je podłączyć,może mi ktoś powiedzieć szczegółowo ?

po co przejściówka skoro kabel od zasilacza(6 pinówka pasuje do gniazda)?

Skoro pasuje to nad czym się zastanawiasz?

 

U mnie na pudełku od MSI 7800GS pisze wyraznie zasilacz minimum 400W wiec moze Ci brakuje tej mocy

Markowe 350 spokojnie wystarczy, z resztą przy rozruchu jakoś drastycznie zasilacz przez GPU nie powinien być obciążony. Edytowane przez -=Qroń=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...