Skocz do zawartości
HugoZak

Jaki 92x92 Na Thermalright Si-97 I Niekrecony Cpu?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam AMD San Diego 3700+ (niekręcony) i do tego chłodzenie Thermalright SI-97 i Noiseblocker 92x92 a temp. w stresie wynosi 50*C :/ i do tego noiseblocker jest głośny!

 

Proszę o rady jaki 92x92 na to kupić aby temp. nie podskoczyła, a było cicho. (moj priorytet to cisza:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam AMD San Diego 3700+ (niekręcony) i do tego chłodzenie Thermalright SI-97 i Noiseblocker 92x92 a temp. w stresie wynosi 50*C :/ i do tego noiseblocker jest głośny!

 

Proszę o rady jaki 92x92 na to kupić aby temp. nie podskoczyła, a było cicho. (moj priorytet to cisza:))

 

A nie lepiej skręcić go o parę V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go skrece o pare V to bedzie juz troche za goraco a w dodatku juz powoli czas na wymianę 92x92, bo halasuje chyba ze starości..

 

Wracam do pytania: co na obecną chwile polecacie? interesuje mnie cisza w pierwszej kolejnosci, a wydajnosc ma byc na takim poziomie aby cpu sie nie gotował :)

 

 

// edit.. ech pomylilem dzialy.. prosze o przeniesienie do "co kupic?", a nie kasowanie tematu

Edytowane przez HugoZak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten Twój wentylator już się trochę zużył, bo ja miałem już kilka noiseblockerów i wszystkie były ciche.

 

A jak interesują Cię ciche i wydajne wentylatory to zainteresuj się tym http://zenfist.pl/noctua-nfb91600-92mm-p-2051.html

 

Jeśli moja propozycja Ci nie odpowiada to podaj jakiś przedział cenowy i dam inne propozycje.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, ze po prostu halasuje ze starosci..

 

Ten co poleciles cenowo jeszcze przejdzie, parametry ok, tylko kolor mi nie odpowiada (obudowa z oknem).. potrzebuje czegos w kolorze czarnym lub przezroczystym ewentualnie z dodatkami niebieskiego lub bialego. Brazowy niestety odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech moj blad... na cpu mam Coolink'a a nie Noiseblocker'a ;/ działa na 1200 obr. i chłodzi CPU jako tako, więc zastanawiałem sie nad zakupem NoiseBlocker'a Black Silent XE1 92 mm, który robi 1400 obr. więc powinno byc jeszcze lepiej oby tylko nie glosniej.

Co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...