Skocz do zawartości
Martinn

Problem z konfiguracja TV-OUTu w Raedonie 9500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem szczęśliwym /mam nadzieje ;)/ posiadaczem karty graficznej Radeon`a 9500. Mam problem z TV-OUT`em. A mianowicie, gdy odtwarzam filmy na ekranie telewizora to automatycznie wyłączane sa napisy w języku polskim /natomiast na ekranie monitora są one jak najbardziej wyświetlane/. W czym porblem? Czy popelnaim jakiś bląd w konfigurowaniu karty?

 

Pozdrawiam,

Martinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz, jakiego programu używasz. U mnie VPlayer rzuca napisy na TV bez żadnych problemów (obojętnie, czy oba ekrany ustawione są jako podstawowe :roll: czy podstawowe jest tylko TV). Ale jak masz kłopot, to pomocny będzie programik DivXG400. I zajrzyj jeszcze tutaj: http://twojepc.pl/artykuly1.php?id=radeon_..._na_telewizorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uzywam programu sub-edit player. W sumie jest doskonaly i swietnie dziala.

Miope, skorzystalem z twojej rady i zciagnalem ten programik i teraz wszystko dziala tak ajk trzeba. Wielkie dzieki!

 

Pozdrawiam, Martinn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten programik DivxG400 to nie jest przeznaczony do kart Matroxa??

(podczas instalacji nimo codec packa, mowia zeby to instalowac tylko jesli masz karte matroxa)

Docelowo tak, ale działa ze wszystkimi kartami. A Nimo to największe <span style="color:red;">[ciach!]</span>o jakie widziałem :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...