Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem nowego grata (PC), i chciałbym aby na moim nowym dysku twardym znalazły się, nie które rzeczy z mojego starego.

Na starym dysku mam ten sam system (XP Pro), i dręczy mnie pytanie. Czy jeżeli odłączę swój nowy dysk i podłączę stary to czy reszta podzespołów nie zwariuje? I czy normalnie bez problemów będę mógł czytać swój stary dysk twardy?

Naprawdę proszę o pomoc bo te dokumenty potrzebne są mi jak najprędzej. Z góry dziękuję. Jak co proszę pytać, jeżeli coś będzie istotne do udzielenia poprawnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli odłączę swój nowy dysk i podłączę stary to czy reszta podzespołów nie zwariuje? I czy normalnie bez problemów będę mógł czytać swój stary dysk twardy?

A po co odłączać nowy, skoro chyba chcesz kopiowac ze starego na nowy ?

PO prostu podepnij stary jako drugi dysk i skopiuj co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Nie widzę nic o typie dysków.. Jeżeli masz IDE, to pamiętaj o odpowiednim ustawieniu zworek w tryb MASTER/SLAVE - stary dysk Master a nowy Slave (przy założeniu że nowego HDD będziesz wkładał pod stary sprzęt). Jak masz Sata, to opcjach głównej ureguluj z którego ma system się uruchamiać.. a tak po za tym, nie powinno być innych kłopotów.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...