Skocz do zawartości
carlosb666

Logitech X-540 Czy Coś Innego? Jaka Karta Muzyczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup głośników 5.1. Dużo się rozglądałem i czytałem i raczej najlepiej wypadają głosniki Logitech X-540. Ogólnie zestaw ma służyć przedewszytkim służyć do muzyki i filmów i mieścić się w przedziale cenowym do mniej więcej 300 złotych.Czy macie jakieś inne propozycje? Mój komputer stoi na Gigabyte GA-P31-DS3L i zintegrowaną 8-kanałową kartę dźwiękową Realtek ALC888. Nie wiem czy to wystarczy czy opłaca się dołożyć do karty muzycznej? Nawet jeśli już to proszę o najtańsze alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańszą alternatywą karty dla głośników 5.1 będzie sb Live 24bit / Audigy SE/ Audigy LS. Po zmodowaniu sterownikami od XFi będzie grać znacznie lepiej od integry, a za 40zł można je już upolować na allegro.

Ale mam nadzieję że wcześniej poczytałeś temat o zestawach 2.1/5.1, gdzie bardzo często i nie bez powodu "nawracamy" ludzi na zestawy 2.0, które są najodpowiedniejsze do muzyki. 5.1 kupuj tylko jeśli masz gdzie rozłożyć taki zestaw i często oglądasz coś z dobrym dźwiękiem 5.1. Do muzyki bierz raczej stereo o zrównoważonym brzmieniu.

Jeśli nadal jesteś pewien że chcesz 5.1, to będziemy szukac jakichś fajnych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zadowolony z mojego zestawu x-540 + Xtreme Gamer Fatal1ty Pro. Głośniki b. ładnie grają, nawet na dość wysokim poziomie głośności przekraczającym 3/4 regulatora, co się raczej tylko okazyjnie u mnie pojawia. Szczerze, na samym początku miałem wątpliwości do głośnika bassowego, bo nie jest zbyt duży. Dzisiaj już ich nie mam. Osobiście mam go ustawonego na 1/2 - 2/3 regulatora bassu, bo większy bass nie jest potrzebny. Jak za takie pieniądze, za które je kupiłem ze 2 miesiące temu, to jestem w 100% zadowolony.

Edytowane przez TomoMadej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...