Skocz do zawartości
wistler

Prezentacja Maturalna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, prezentacja, którą nasza klasa sama na szybko skręciła.

 

Zbuntowaliśmy się przeciwko jakiejś tam firmie, która kręciła innym klasom (zmiany w koncepcjach and so on) i taki tego efekt.

 

Scenariusz, montaż i kręcenie to moja działka, po raz pierwszy robiłem tyle rzeczy na raz ;]

 

Wszelkie komentarze mile widziane.

 

 

edit: Temat w sumie do Prezentacji mogłem wrzucić...

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? :) Wstaw wszędzie napisy, bo nie zawsze wszystko słychać ;)

Po normalnym nagraniu na DVD wszystko jest w miarę ok, ale fakt - nie wiedziałem, że wszyscy będą musieli mówić dużo głośniej. Kamerę dostałem na 3 minuty przed rozpoczęciem nagrywania :) Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć przyjemne, fakt te głosy na początku zdecydowanie za cicho, ale później jak na moje uszy jest okej. Zakończenie mogło by być ciekawsze, ale i tak graty za pomysłowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć przyjemne, fakt te głosy na początku zdecydowanie za cicho, ale później jak na moje uszy jest okej. Zakończenie mogło by być ciekawsze, ale i tak graty za pomysłowość.

Ograniczał nas czas ~5 minut, stąd takie zakończenie. Miało być jeszcze ujęcie po "całym dniu pracy", ale nie było jak :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest to, czego nie trawiłem całe liceum : "Pani profesor..."

 

Rispekt jak Twoja wychowawczyni ma tego wymarzonego profesora. ;)

 

Zawsze mówiłem per pan/pani a jak byłem naprawdę zły to Pani magister / Panie magistrze , jedynie na per profesor to mówiłem do nauczyciela WFu :lol: bo zabawny był.

 

Co do filmu, widać, że mało w życiu kręciłeś. Jednak nie jest źle. W przyszłości popracuj nad oświetleniem i będzie gitara. :) Ogólnie pozytywnie aczkolwiek, firma raczej zrobiłaby to lepiej jakościowo. Mogę wiedzieć o co poszło ? Przecież to nie jest zbyt kontrowersyjny temat, więc nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO dobra robota, fakt, napisy by się przydały, scenariusz też całkiem, całkiem. IMO można jeszcze pod koniec filmu każdą osobę z klasy jeszcze raz pokazać z napisami, w formie jakiegoś szybkiego pokazu slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO dobra robota, fakt, napisy by się przydały, scenariusz też całkiem, całkiem. IMO można jeszcze pod koniec filmu każdą osobę z klasy jeszcze raz pokazać z napisami, w formie jakiegoś szybkiego pokazu slajdów.

Według mnie byłoby dosyć upierdliwe. ;) Kwestia gustu. :) 

 

- Sory za OT, ale możesz zobaczyć, bo imho pomysł ciekawy. ;)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu, widać, że mało w życiu kręciłeś. Jednak nie jest źle. W przyszłości popracuj nad oświetleniem i będzie gitara. :) Ogólnie pozytywnie aczkolwiek, firma raczej zrobiłaby to lepiej jakościowo. Mogę wiedzieć o co poszło ? Przecież to nie jest zbyt kontrowersyjny temat, więc nie rozumiem.

Co do oświetlenia - na korytarzach było ciemno, szukałem więc oświetlenia na poszczególnych piętrach. Bez efektów zszedłem w okolice pokoju nauczycielskiego i szukałem przycisku z głównym włącznikiem. Jakież było zdziwienie kilkuset osób, jak dokładnie w połowie lekcji zadzwonił dzwonek ;] Późniejsze komentarze o "zakręconych nauczycielach" - zostaną w pamięci na długo. Widok mnie, stojącego na środku szkolnego korytarza z charakterystyczną kamizelką woźnego na sobie i kamerą w ręce oraz tłumie uczniów, którzy niepewnie zaczęli wychodzić z klas - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...