Skocz do zawartości
KaxxL

Siec Xp->vista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Robie sobie siec, scrosowaanym RJ45, i kurcze nie dziala :/ Niby jakies polaczenia sie pokazuje a na lapku[vista] nie dziala internet a ni przesylanie plikow

 

Na xp mam tak:

IP 192.168.1.1

MASKA 255.255.255.0

 

Na viscie mam:

IP 192.168.1.2

MASKA 255.255.255.0

BRAMA 192.168.152.34

Pref DNS 194.204.159.1

Alt DNS 194.204.152.34

 

W XP pokazuje predkosc 400mb/s a w viscie 100mb/s. Na xp pokazuje ze 0 wyslany i 0 odebranych a na viscie 312 wyslano[i rosnie] 0 odebrane.

Internet jaki mam to neostrada...

 

Pomoze ktos?

Bo juz nie .... strzela...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie masz polaczenia na xp (czyli co pokazuje w 'polaczenia sieciowe') to Cie nakieruje mniejwiecej co robic ;)

 

edit: nie zaszkodzi tez czy/jakie sa karty sieciowe w menedzerze urzadzen (wlasciwosci na moj komputer>sprzet>menedzer urzadzen>karty sieciowe)

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta siecowa niby dobrze jest zainstalowana tylko w znakach zapytania jest KONTROLER EARTHNET

Jak kontroler ethernet jest w pytajnikach to wlasnie nie jest dobrze zainstalowany a mysle ze to wlasnie ta sieciowka:/

Ta karta sieciowa jest zintegrowana na plycie glownej? Jesli tak to podaj model plyty a jak jest to dodatkowa karta (np na zlacze PCI) to tez jakis model/oznaczenie spisz

Mi to wyglada ze wlasnie to jest problemem...

Nie mam czasu dzis wiecej pisac ale zrob to co napisalem i po szkole moze cos poradze

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...