Skocz do zawartości
Doherty

Sterowniki Do Płyty Głównej Ga-m61sme-s2l

Rekomendowane odpowiedzi

zgubilem plyte z sterami do plyty glownej.sciagnelem instalki potrzebne i jestem w kropce.

 

wlaczajac setup pojawia sie obraz "nvidia", nastepnie laduje sie kreator instalacji, ale ten, gdy sie zaladuje nagle znika.nic sie dzieje.nie moge zainstalowc ani tez nie wyskakuje zaden blad.zero

 

z zciekawosci sprobowalem na laptopie te instalki wlaczyc i wszystko dziala ok.

 

pecet na ktorym chcem zainstalowac sterowniki jest swiezo po formacie.jedyne, co na nim obecnie jest zainstalowane procz xp'ka, to sterowniki karty graficznej nvidia.

 

 

kolejny format nie pomogl.

 

dodam jeszcze tyle, ze wszystkie sterowniki ze strony producenta, procz audio, dzialaja tak, jak napisalem wyzej.czyli w ogole

 

jakies sugestie?

Edytowane przez Doherty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz przypadkiem jakiejś paczki sterów już zainstalowanej?

bo dawno już borykałem się z podobnym problemem, miałem jakieś stare stery, ściągnąłem nowsze i po prostu chciałem zrobić zwykłą nakładkę na stare, no ale instalator nie ruszał, objawy jak u Ciebie, musiałem najpierw stare odinstalować i wtedy instalator z nowszymi sterownikami ruszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie masz przypadkiem jakiejś paczki sterów już zainstalowanej?

bo dawno już borykałem się z podobnym problemem, miałem jakieś stare stery, ściągnąłem nowsze i po prostu chciałem zrobić zwykłą nakładkę na stare, no ale instalator nie ruszał, objawy jak u Ciebie, musiałem najpierw stare odinstalować i wtedy instalator z nowszymi sterownikami ruszył

niestety raczej nie w tym problem.niczego nie instalowalem.swiezo po formacie.jak pisalem wyzej, jedynie mam zainstalowane stery do grafy.ale zainstalowalem je dopiero po wielokrotnych probach odpalenia setup.exe.

 

dziwnie to wyglada wszystko, bo instalka audio normalnie dala rade sie zainstalowac.

 

obecnie kontroler ethernet i kontroler magistarli zarzadzania systemem nie dziala poprawnie

 

czyli sterowniki vga i chipsetu, ktorych w cholere nie moge zaisntalowac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalny ster zainstalowalem jak nalezy, lecz nie usunal on "zapytania"przy kontrolerze ethernet i kontrolerze magistarli zarzadzania systemem ;/

 

remixy tez zainstalowalem... i to samo co wyzej

 

nie wiem, czy to ja jestem taki gamon, czy o co chodzi ;S

Edytowane przez Doherty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...