Skocz do zawartości
Wolf_Lub

Problem z A7V33-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam płytę główną jak w temacie i do tego Athlon 1,7 0,13um, i wszystko chodzi ok, ale zacholere niemogę go przetaktować. Tzn. procek niereaguje na zmiany magistrali ani mnożnika - co jest???? Na moium starym asusku bez problemowo poszedł na 141x13 (tylko 141 bo pamięci słabe). Zgóry THX za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - a7v333-x. Zmiany mnoznika i magistrali nic niedają - może jest jakaś zworka co to blokuje albo jakaś funkcja w bios'ie??? Zakładałem tez na nią procek 1,7xp 0,18um i tez nic, a obydwa na shuttle kreca sie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - a7v333-x. Zmiany mnoznika i magistrali nic niedają - może jest jakaś zworka co to blokuje albo jakaś funkcja w bios'ie??? Zakładałem tez na nią procek 1,7xp 0,18um i tez nic, a obydwa na shuttle kreca sie ok

To poczytaj facet najpierw instrukcje. Bo pewnie jest zwora na plycie co blokuje podkrecanie. Innymi slowy, pomysl troche, zanim napiszesz niepotrzebny post :P :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pier . . . . . (bez obrazy oczywiście). Niewiem jaki cel jest tego forum, ale chyba nie pomaganie ludzim :( Znalazłem na płycie zworke która decyduje o ustawianiu mnożnika przez przełączniki DIP lub z poziomu bios'u,. ale ona jest na stałe zalutowana - ustawiona na bios - przełączników DIP nawet niema wlutowanych. Może jednak ktoś mi powie co może byc przyczyną tego stanu żeczy. Niejestem może mistrzem podkręcania, ale laikiem też niejestem!!!

 

Ale chyba nieotyo ctu chodzi żeby się nawzajem obżucać, tylko o pomoc innym, więc może jednak ktoś mi podsunie jakąś koncepcje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...