Skocz do zawartości
morka7

Problem Z Kartą Sieciową

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zrobiłam format dysku na swoim laptopie i zainstalowałam windowsa XP home edition. Problem wystąpił z siecią bezprzewodową, z ktorej korzystam w domu. Niestety nie odnalazlam w połączeniach sieciowych sieci bezprzewodowej, pomimo, że system wykrył moja kartę (Realtek 8139) i zainstalowałam sterowniki. Nadal przy próbie skonfigurowania i stworzenia sieci bezprzewodowej pojawia się komunikat że karty sieciowej albo nie ma albo nie ma poprawnego sterownika. Lampka wifi się świeci. Nie mam pojęcia co więcej moge zrobić... na forum nie znalazłam podobnego problemu... Bardzo proszę o wskazówki. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze model laptopa, jesli nie wiesz jaka to karta.

 

Problem moze byc z niewlasciwymi sterownikami jesli przenosiles sie z visty, bo nie wszystko pasuje na xp. Radze pokopac w google za sterownikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem w tym ze przedtem tez byl XP. Lampka wi fi się świeci, ale połączenia wi fi w połączeniach sieciowych nie ma. W menedżerze urządzeń nie ma w ogóle karty wifi (ja przynajmniej nie moge jej znaleźć)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie kazdy sprzet masz juz wykryty (tak sadze), wiec:

 

1. Rozpakuj sterownik aby uzyskac plik inf. (albo sciagnij)

2. Staraj sie wlasnie to zainstalowac z managera urzadzen(kazdy zapytajnik przy nieznanym urzadzeniu), zmudna robota, ale moze dasz rade. Sprobuj tez dodawanie sprzetu i tez wlasnie z okreslonego katalogu instalowac.

 

PS: a sprawdzales przelacznik w lapku od wi-fi ? Dioda nie zawsze znaczy ze cos masz wlaczone, w moim tak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...