Skocz do zawartości
kanion

Telford Transport

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi, po co robisz ze strony wizytówkowej jakiś paść z konwerterem walut, zegarem stref czasowych i innych, nikomu do życia nie potrzebnych wypełniaczy?

99% stron www potrafi się bez nich obejść. Jeżeli chciałeś pokazać umiejętności jako webmaster, to trochę nie tędy droga. Nie pochwaliłbym się taką stroną w portfolio.

Lepiej zajmij się wyglądem tabeli cennika, menu (jedno wystarczy), no i polskimi znakami. Gdybym był klientem, który widzi stronę z tekstem "przewoz paczek", to bym się wku... zdenerwował.

Na temat grafiki się nie wypowiadam, bo o gustach się nie dyskutuje. Widzę na stronie tylko umiejętności photoshop/gimp/photopaint na poziomie beginner.

 

Btw, jak zapisujesz plik w utf8, to dobrze by było się pozbyć zbędnego BOM z początku pliku.

Nie waliduje się.

Dużo niepotrzebnych śmieci w kodzie.

Dlaczego po przełączeniu na angielski i kliknięciu w menu, mam znowu polski? Anglik się wku... zdenerwuje.

Czy mi się wydaje, czy też oferta = cennik? Jeżeli tak, to po co dwie strony z różnymi nazwami a tą samą treścią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to pod Firefoxem rozjeżdża... Nie dało rady zintegrować tego przelicznika w cenniku? Na przykład taki link do przelicz cenę w PLN, lub (co jest najlepszym rozwiązaniem) stworzenie w tabeli komórek z aktualną orientacyjną ceną w złotówkach... Skoro to już jest PHP, to napisanie takiego "ficzera" jest banalne.

A no i obliczanie wymiarów paczek nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...