Skocz do zawartości
hany

Partition Magic Problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem stworzyć partycję na nowym dysku wszystko szło ładnie wcisnąłem zatwierdź i po chwili wyskoczył mi blue screen przy ponownym uruchomieniu słychać tylko dzwiek komputera i dluzsze pikniecie. Pomocy ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wystartować z nośnika XP a następnie z konsoli odzyskiwania (przytrzymać przycisk R) naprawić sektor rozruchowy MBR poleceniami "fixboot", "fixmbr". Nie zaszkodzi a może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w BIOS-ie jak masz ustawioną sekwencje Bootowania. Napisz jeszcze czy cokolwiek sie na monitorze pojawia czy tylko ten dźwięk i nic nie możesz zrobić nawet wejść do BIOS-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra uruchomił się wejdę w konsole odzyskiwania tak ?? I mam wpisać te 2 komendy ?? A sekwencje mam ustawioną chyba na dysk bo muszę zawsze jak chce wchodzić na płyte wciskac f12 i cdrom

 

Może napisz do mnie na gg 2383997 byłbym wdzięczny

 

Zrobiłem to teraz się uruchamia ale pokazuje się blue screen może format pomoże /?

Edytowane przez hany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Phenom II (AM3) X3 710 6MB BOX

 

Płyta Główna: Gigabyte (AM2/AM2+) GA-MA770-DS3

 

Karta Graficzna: Galaxy GF 9600GT 512 MB 256 bit Cooler Master

 

Pamięć RAM: OCZ 2048 MB 800 MHz Platinum rev. 2 CL4 (2x1024)

 

Dysk Twardy: Western Digital Caviar (SATA 2) 320 GB 7200 obr. 16MB SE

 

Zasilacz: Chieftec 450W GPS450AA-101A BOX

 

Napęd DVD: Pioneer DVR-216D SATA czarna

 

Wentylator 120x120mm :: Arctic Cooling :: Arctic Fan 12025 PWM

 

jak slysza Partition Magic to mi sie robi nie dobrze :) ten program to totalne dno, skorzystaj z Acronisa.

Gdybym mógł teraz to zrobić napewno bym się nie zawahał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie teraz pisze z laptopa tamten znow sie nie wlacza tylko te pikniecie, i nie wiem ma byc plyta wlozona windowsa czy odpalac bez ??

 

Ma ale mialem maly problem bo stworzylem 1 partycja jako rozszerzony, a reszte moglem tylko jako podstawowe wiec mowie sprobuje tym magicznym programem ;(

Edytowane przez hany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra najpierw muszę zrozumieć co napisałeś :) nie no generalnie ogarniam, ale musze to na spokojnie czyli jutro. Dysk mam inny ale ze starym wejsciem i tam już jest system, a z moim to dopiero chyba w pon zobacze jak pojde na praktyki :) moze tam informatycy cos mi poradza. ale dziekowa koles :) bo zrobic to wszystko na raz ? czy moge zresetowac bios teraz i zobaczyc czy dziala,a z tym innym dyskiem jutro czy lepiej wszystko na raz ??

Edytowane przez hany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to poszukam dzisiaj ma mój kolega przyjechać ze swoim pustym dyskiem, więc pokombinujemy dzięki

 

A jak nie to w poniedziałek wezmę do informatyków na praktykach a jak to nie pomoże to zaniosę do serwisu bo w końcu nawet tygodnia go nie mam

Edytowane przez hany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znowu próbowałem go uruchomić weszło dalej uruchomiłem konsole odzyskiwania chciałem sformatować partycję c doszło do 56% i wyskoczył bs STOP 0x00000050 (0x80010031, 0x00000000, 0x807CAEE5, 0x00000000) przeczytałem w instrukcji do płyty głównej i wychodzi na to że continuous long beeps: Graphics card not inserted properly. No nic jutro chyba go zaniosę do serwisu. Tylko nie wiem co im powiedzieć co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już oddano mi naprawiony komputer, zaskoczyło mnie to co było uszkodzone pamięć RAM :) chociaż teraz jestem na praktykach w sądzie i jak coś się dzieje i przychodzi do nas komputer to pierwsze co wyjmujemy ram i czyścimy porty, zmylił mnie ten dźwięk ale dzięki wam za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...