Skocz do zawartości
William

Kupno Nowej Obudowy Do Asusa

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

 

szukałem na googlach, allegro i na forum, ale nic nie znalazłem.

 

W moim asusie serii Z53 rozpada się obudowa. Orientuje się ktoś czy można taką obudowę kupić gdzieś ??

 

pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitoruj allegro, bo tak się od czasu do czasu pojawiają. Ja ostatnio miałem okazję kupić obudowę do mojego HP'ka z czytnikiem linii papilarnych, ale poszła za drogo :(

Ewentualnie zapytaj w serwisie Asus'a, ale pewnie krzykną chorą cenę.

 

Aa no i może poszukaj uszkodzonego lapka i możesz takiego kupić i przełożyć obudowę, a resztę części zostawić, lub sprzedać.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitoruj allegro, bo tak się od czasu do czasu pojawiają. Ja ostatnio miałem okazję kupić obudowę do mojego HP'ka z czytnikiem linii papilarnych, ale poszła za drogo :(

Ewentualnie zapytaj w serwisie Asus'a, ale pewnie krzykną chorą cenę.

 

Aa no i może poszukaj uszkodzonego lapka i możesz takiego kupić i przełożyć obudowę, a resztę części zostawić, lub sprzedać.

no na allegro to jestem teraz na bieżąco a do serwisu pisałem ale póki co cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie chcesz dużo wydać to lepiej nastawiaj się na allegro.

serwis asusa nie dość, że Ci dużo policzy, to nie sprzeda Ci samej obudowy tylko "zestaw" - obudowa plus montaż i za całą taką zabawę zapłacisz spokojnie powyżej 500pln. Nie ma opcji bez montażu u nich...

Ostatnio dla klienta coś takiego organizowaliśmy w serwisie asusa, później dopiszę dokładną kwotę jaką zapłacił.

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

 

szukałem na googlach, allegro i na forum, ale nic nie znalazłem.

 

W moim asusie serii Z53 rozpada się obudowa. Orientuje się ktoś czy można taką obudowę kupić gdzieś ??

 

pozdrawiam !

co dokladnie jest uszkodzone? masz jakas fotke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dokladnie jest uszkodzone? masz jakas fotke?

górna część obudowy pęknięcie w rogu (miejsce gdzie jest gwint ze śrubki i jest tam to luźne całe) i przy klawiaturze obok kursorów. No i z tyłu przy zawiasie w dolnej części obudowy cały ten plastik wyłamany i się to tam dość mocno rusza.

 

Chciałbym dostać tylko te części dwie (gór i dół) bez obudowy matrycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...