Skocz do zawartości
SteelSeries

Geforce Gtx260 Gigabyte 896mb, Ddr3, Hdtv, 2xdvi, Pci-e Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy może Mi ktos powiedzieć co znaczy to "OC" na końcu nazwy/opisie karty ? i czy karta GeForce GTX260 Gainward 896MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E Limited Edition 216SP jest lepsza czy taka sama jak właśnie ta GeForce GTX260 Gigabyte 896MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Karta z dopiskiem OC u Gigabyte ma miec 216SP , bez tego dopisku masz wersje 192SP choc nie pamietam czy ruszyli w niej takty. Jesli takty ma nieruszane to Ganiward moze byc szybszy z tym , ze jesli myszlisz o wersji 2 wentylatorowej to daruj sobie bo to grat bez trybu 2d i znacznie glosniejszy od referenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce GTX260 Gainward 896MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E Limited Edition 216SP czy GeForce GTX260 Gigabyte 896MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E OC bo już się zakręciłem. Pracownik sklepu "gral" powiedział Mi, że one niczym sie nie różnią i że ta karta gigabyte jest tańsza i taka sama jak ta limited edition ginwarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny wybór przy GTX280. Wybrałem Gainwarda, bo tam gdzie kupowałem mieli bardzo dużo zwrotów Gigabyte'ów i polecili Gaiwarda. Kiedyś miałem karty Gigabyte i w zasadzie nie narzekałem :) także zależy pewnie jak trafisz.

Dużo Gainwardów ładnie się podkręca (wnioskuję po osiągnięciach forumowiczów i moich), ale nie bierz karty z niereferencyjnym i czerwonym pcb od tego producenta. Jak już to tylko referent. A tak ogólnie to ten pracownik ma rację, niczym się nie różnią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja miałem podobny wybór przy GTX280. Wybrałem Gainwarda, bo tam gdzie kupowałem mieli bardzo dużo zwrotów Gigabyte'ów i polecili Gaiwarda. Kiedyś miałem karty Gigabyte i w zasadzie nie narzekałem :) także zależy pewnie jak trafisz.

Dużo Gainwardów ładnie się podkręca (wnioskuję po osiągnięciach forumowiczów i moich), ale nie bierz karty z niereferencyjnym i czerwonym pcb od tego producenta. Jak już to tylko referent. A tak ogólnie to ten pracownik ma rację, niczym się nie różnią :)

W wolnym tlumaczeniu to sie nazywa "nie mamy Gigabyteow , zawalilismy magazyn Gainwardami i wypychamy to co jest wciskajac to co mamy kazdemu kientowi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wentyle? To samo jest w ponoc najlepszym producencie to jest EVGA w 55nm 260 w wersjach np. oc.

 

Gigabyte jest stosunkowo tanszy od MSI i Asusa , wiecej sie tego sprzedaje. Ciekawe wobec tego co powiedza o Palicie i Gainwardzie skoro to juz w ogolnie low-end cenowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Można by zacząć od tego iż Gainward i Palit na własnych PCB montują pamiątki 0,8ns a większość producentów w tym Gigabyte 1,0ns i tu już masz przewagę

Mozna by zaczac od tego , ze ponoc Hynixy 1ns lepiej sie kreca niz Samsungi 0.8ns. Mozna by zaczac od tego , ze Geniek itd. ma wlasne pcb i zieniona sekcje zasilajaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...