Skocz do zawartości
GRID3

Galaxy 8800gt I Problem Z Doborem Fullcover-a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , szukałem podobnego tematu i labo go niema albo go przeoczyłem . Mianowicie ostatnio zacząłem modyfikować swój "kibelek" ponieważ zmieniłem całą platformę i wszystko by było OK gdyby nie to że po zmianie 8600GT Gainwarda uległ samozniszczeniu . Po oddaniu go na gw. został wymieniony na 8800GT Galaxy za moją aprobatą . I taraz borykam się z problemem hałasu ponieważ wariatka niema możliwości regulacji (2 przewody do coolera) pozatym mam już kibelek to dlaczego go nierozszerzyć :)

i tu nasuwa się moje pytanie czy na tę kartę która wygląda tak Dołączona grafika

będzie pasował blok Innovatek Cool-Matic G70 (NV 7800/G70) Dołączona grafikaprzeznaczony na 7800. Karta ma bardzo podobny układ mocowania dookołoa procesora , pamięci również są w układzie łuku , niestaty niema dodatkowych otworów na mocowanie całego bloku na krawędziach jak to miało miejsce w 7800. Może miał ktoś styczność z takim problemem lub wie jak go rozwiązać bardzo proszę o rady , i spostrzeżenia.

 

PS. Cieżko się pisze z telefonu posty na forum :)

Edytowane przez GRID3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukałem podobnego tematu i labo go niema albo go przeoczyłem . Mianowicie ostatnio zacząłem modyfikować swój "kibelek" ponieważ zmieniłem całą platformę i wszystko by było OK gdyby nie to że po zmianie 8600GT Gainwarda uległ samozniszczeniu . Po oddaniu go na gw. został wymieniony na 8800GT Galaxy za moją aprobatą . I taraz borykam się z problemem hałasu ponieważ wariatka niema możliwości regulacji (2 przewody do coolera) pozatym mam już kibelek to dlaczego go nierozszerzyć :)

i tu nasuwa się moje pytanie czy na tę kartę która wygląda tak

będzie pasował blok Innovatek Cool-Matic G70 (NV 7800/G70) przeznaczony na 7800. Karta ma bardzo podobny układ mocowania dookołoa procesora , pamięci również są w układzie łuku , niestaty niema dodatkowych otworów na mocowanie całego bloku na krawędziach jak to miało miejsce w 7800. Może miał ktoś styczność z takim problemem lub wie jak go rozwiązać bardzo proszę o rady , i spostrzeżenia.

 

PS. Cieżko się pisze z telefonu posty na forum :)

Zerwknij na temat o WC o ile się nie mylę Subvoice'a. Tam była taka kombinacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny tez stosowal takie wynalazki na roznych kartach z tego co pamietam, tylko z bloczkiem DD na 78

Z tego co pamietam pasuje na 9600, 9800, 8800 itp z takim roazsawem pamieci, oczywiscie oprocz sekcji zasilania, ale chyba w tym galaxy z tego co pamietam jest jakis kawalek radiatora na mosfetach wiec powinno byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje za pomoc fullcover z G70 zamontowany idealnie się wpasował :) wkońcu nastała cisza ,jeszcze tylko muszę uziemić grzałki na SB/NB na NF790 w moim dziwolągu P5N64WS Pro bo dotknąć paluchem tego toto niemożna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość enebene

spasowal ten blok bez problemow ? nie chaczylo o kondensatory od strony pamieci ? (mam karte na tym samym pcb i zastanawia mnie to rozwiazanie)

pamieci dobrze przylegaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...