Skocz do zawartości
davids80

Lg L227wtp-pf Czy Lg W2261v-pf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po przeczytaniu całego ogromu różnych postów, recenzji, testów itd. zdecydowałem się na zakup jednego z tych dwóch monitorów:

- LG W2261V-PF

- LG L227WTP-PF

Nie proponujcie mi już innych modeli. Proszę tylko o poradę, który z nich wybrać. Mam totalny mętlik w głowie.

Edytowane przez davids80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po przeczytaniu całego ogromu różnych postów, recenzji, testów itd. zdecydowałem się na zakup jednego z tych dwóch monitorów:

- LG L227WTP-PF

- LG W2261V-PF

Nie proponujcie mi już innych modeli. Proszę tylko o poradę, który z nich wybrać. Mam totalny mętlik w głowie.

no ale to są na tyle odmienne konstrukcje że nikt nie zadecyduje za Ciebie. Jeśli potrzebujesz 16:9 i FullHD (np masz konsolę albo odtwarzacz BluRay) to się nie zastanawiaj tylko bierz W2261V. Jeśli niekoniecznie to bierz 227WT to najlepsza TN jaką kiedykolwiek widziałem kolory niesamowite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FullHD raczej nie potrzebuję - (nie mam konsoli i Blue-Ray'a). Komp na codzień używany jest do netu i gier. Do FullHD potrzebowałbym też lepszej grafy, bo 9600GT to za mało na granie w takiej rozdziałce. Kupując przykładowo L227WTP-PF, do gier ustawiałbym 1680x1050, żeby karta się nie męczyła. Do zwykłego użytku -jak najbardziej mogłoby być 1920x1080...

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie, jak porównam oba monitory na żywo (o ile uda mi się je znaleźć). Czas odwiedzić MM i inne sklepy z sprzętem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...