Skocz do zawartości
ath

Pro Evolution Soccer 2010

Rekomendowane odpowiedzi

czy demo działa komuś na windows 7 RTM ?.Cały czas wyskakuje mi błąd nie można otworzyć pakietu instalacyjnego ,ściągałem z 3 rożnych źródeł i zawsze to samo :unsure:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=-gqGEtPMY-w

 

Wiem, że to nie ukazuje wszystkiego, a wręcz tylko ułamek, ale i tak się uśmiałem w niektórych sytuacjach :D np jak prosto piłka w ręce bramkarza leci a on co robi... ;]] albo obrońca jak biegnie koło piłki i nic nie robi tylko patrzy się na nią ;]]] Dramat.

Oglądając ten filmik w "podobnych" znalazł się ten - http://www.youtube.com/watch?v=X_p9Wcmls3A...re=channel_page

Daje do myślenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na W7, nie ma problemow

 

chlopaki ogarnijcie sie, to nie jest final build, dzisiaj pogralem troche w demko i bedzie dobrze zobaczycie, jak ten lag zniknie i poprawia bramkarzy (zawsze poprawiali w poprzednich wersjach) to bedzie sie gralo super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej gry już NIC nie uratuje. Taki sam crap jak wersja sprzed roku albo jeszcze gorzej. Oczywiście znajdzie się garstka napaleńców którym będzie się podobać ale ogromna większość będzie omijać PES 2010 z daleka.

 

Mogą poprawiać sobie lag i bramkarzy do woli i tak to nic nie da. Ta gra to parodia piłki nożnej. Taki sam syf jak kiedyś Fifa. Konami zamieniło się z EA na miejsca. Kiedyś ludzie śmiali się i drwili z Fify. Teraz robią to z PES. Gra tylko i wyłącznie dla fanboyów tej znakomitej kiedyś serii.

 

PES IS DEAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem ale po filmach z dema ruchy postaci skopane są na maksa,bieg,sprint wygląda bardzo nienaturalnie,co rok 1 krok w tył w stosunku do PES6.Grafika jeszcze ujdzie choć jest taka "plastikowa".A wystarczyło lekko ulepszyć PES6 i podrasować grafikę a tak mamy kolejną "kupe" od KONAMI.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie pes ale aż żal d.. ściska jak się patrzy na to

... tak miał PES wyglądać ;(. Czy pamiętacie może czemu Konami zrezygnowało z prawego analoga przy wykonywaniu trick-ów na rzecz krzyżaka co jest totalną porażką... (pomijając fakt, że o takich animacjach i zwodach w peesie możemy tylko śnić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas GC coś nie wspominali o tym, że w finalnej wersji mają wrócić do drugiego analoga ? Czasem się zapominam w tym demie co jeszcze bardziej wkurza..

 

Pograłem trochę jeszcze (do wyczerpania paluszków w padzie ;p) i w dalszym ciągu twierdzę, że tragedia ;/ Lag można jeszcze ścierpieć (trzeba przyjmować piłkę bez trzymania biegu jak to kucyk zauważył), ale cała reszta... ;/

 

Dla grających dalej - wybierając mecz Hiszpania - Niemcy przy remisie jest konkurs jedenastek..

 

A co do filmiku - imho w grze to wygląda jeszcze lepiej.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą poprawiać sobie lag i bramkarzy do woli i tak to nic nie da. Ta gra to parodia piłki nożnej. Taki sam syf jak kiedyś Fifa. Konami zamieniło się z EA na miejsca. Kiedyś ludzie śmiali się i drwili z Fify. Teraz robią to z PES. Gra tylko i wyłącznie dla fanboyów tej znakomitej kiedyś serii.

 

PES IS DEAD

Z tym że fifa na PC to nadal dziadostwo i tak jest od kilku lat więc jak narazie między EA a Konami jest remis (wersje na konsole pomijam bo to nie temat o tym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko no i powiem szczerze nic specjalnego a nawet kiszka... Miałem tak wielką ochotę pograć w symulacje piłki nożnej godnej tego roku iii kupa.

Bramkarze masakra - nie wiem jakim cudem dostali się do składów :D

Wszyscy - biegają jak kurcze nie wiem pacynki na sznurkach.

 

KISZKA !!

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają, ja jednak po grze w PES 3,4,5,6,2008,2009 nie jestem aż tak mocno zawiedziony. Zwłaszcza po grze w Fifę 10 na PC. Myślę że pełna wersja zaspokoi moje wymagania.

Mam jednak pytanko: opanował ktoś już rzuty karne ? Nie mogę się przyzwyczaić do nowego sposobu ich wykonywania. Jak uderzyć np. w górny róg ?

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli na pc ktos sie uważa za prawdziwego fana pes... to nie grajcie na xbox360 w fife10, bo niestety, ale bedziecie musieli kupić konsole

 

całe życie grałem w pes. począwszy od pierwszego iss na psx. Ostatnią wersją która katowałem było pes2008. Od zeszłego roku z przykrością musze stwierdzić ze tylko fifa. AŻ FIFA! nawet chce się powiedzieć, bo ta gra jest piękna. A dlaczego? Bo nowy team który odpowiada za tą grę, to są ludzie, którzy całe życie byli fanami właśnie... PES'a :D Stąd fifa10 to praktycznie najlepsze co z pes'a ubrane w piękne szaty i doprawione najbardziej wyszukanymi przyprawami.

 

Chcecie zaoszczędzić 600zł nie kupując konsoli? Mówię Wam - nie grajcie w fife na xboxieO/PS3. Dobrze Wam radze :D

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw wczoraj kupilem konsole, zagralem w demko fify i szalu nie ma, bo demo jest prawie tak samo zabugowane jak demo pes. Bramkarza sie lobuje za kazdym razem (totalnie kretynskie i takie jakies - fifowe czyt. skrypt na strzelenie bramki) zawodnicy w niektorych sytuacjach zachowuja sie co najmniej dziwnie, ale jak to zostanie poprawione to pes w tym roku bedzie mial u mnie ciezko...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy pieprzycie gierka jest wypaśna !! wreszcie strzał to strzał spowolnienie akcji też mi sie podoba jest dobrze !! a to dopiero demko pewno jeszcze troche poprawią dla mnie bomba ! Grałem też w demo fify 10 i niestety jestem na samą nazwe uczulony tak mam i patykiem tego nie dotknę - mova o wersji na xbox360 . Pozdro lecę grać hektolitry miodu się wylewają tylko cza pograć i dać jej szanse !!PES FOREVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy pieprzycie gierka jest wypaśna !! wreszcie strzał to strzał spowolnienie akcji też mi sie podoba jest dobrze !! a to dopiero demko pewno jeszcze troche poprawią dla mnie bomba ! Grałem też w demo fify 10 i niestety jestem na samą nazwe uczulony tak mam i patykiem tego nie dotknę - mova o wersji na xbox360 . Pozdro lecę grać hektolitry miodu się wylewają tylko cza pograć i dać jej szanse !!PES FOREVER

 

FIFA 10 na konsoli nokautuje Pesika :sad: a zawsze faworyzowałem PRO EVO, praktycznie pod każdym względem ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ze w koncu lepsi zawodnicy nie przebieraja nogami przy zwodach czy zwrotach i omijaniu w takim tempie jak w poprzednich czesciach. Zawsze mnie wnerwialo jak np. messi dostal pilke i zapierniczal jak przecinak wykonujac ruchy ktore wygladaly nienaturalnie i sprawialy wrazenie, ze prawa fizyki go nie dotycza. Tutaj lepsi zawodnicy juz nie maja kosmicznej zwrotnosci i to jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w pelnej wersji lag zniknal, ale ta gra wywoluje u mnie politowanie i smiech. To jest jakis zart, ta gra wyglada jak jakis w polowie ukonczony produkt, bez licencji po raz 10 nie potrafie w to grac, poczekam na jakiegos patcha i dam jej szanse. W settings od 5 lat bez zmian, ekran 1920x1200 maksymalna rozdzielczosc do ustawienia 1280x720 :blink:

Myslalem, ze FIFA na X360 jest kiepska, ale nowy PES zweryfikowal jak bardzo sie mylilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 2 mecze. To były najgorsze 20 minut w historii PES. Myślałem że to alfa version 0.000034. Niestety myliłem się. Moja ulubiona seria piłkarska umarła. Szkoda mi czasu i klawiatury żeby wyjaśnić dlaczego. Wystarczy zagrać. No more PES. Przechodzę do obozu FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w pelnej wersji lag zniknal

Panowie, spokojnie. Od razu widać skąd ową grę macie, bo "data premiery: 23 października 2009".

Zaczekajcie do piątku, gdy to ona ukaże się w legalnej dystrybucji i wtedy zaczniemy weryfikować wszelkie jej wady i zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że odpaliłem tylko trening i po prostu miazga!! Tak mi się podoba, strzały, podania jest niemal idealnie! Demo a full to zupełnie inna bajka... Czyżby powrót króla??? Zupełnie się tego po demie nie spodziewałem :) Wypowiem się po kilku meczach, być może zmienię zdanie :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po pierwszych dwóch meczach. Nie zmieniam zdania, jest pięknie!!! Animacje, przejścia między nimi są cudowne, nie ma jakiś dziwnych rwanych przejść (przynajmniej nie doświadczyłem) czy też przedziwnych (nienaturalnych) animacji przy strzałach itd. Samych animacji jest masę! Zagrałem na top player i sztuczna inteligencja jest najlepsza jaką Konami stworzyło kiedykolwiek w peesie. Ciężko jest skonstruować akcję a co dopiero strzelić gola! Naprawdę widać ogromną różnicę! Pobawiłem się trochę taktykami i tutaj kolejny +. Drużyna gra dokładnie tak jak ustawimy taktykę, zwiększenie pressingu jest od razu widoczne w grze! Bramkarze bronią bardzo dobrze, rzucają się po rogach, nie robią dziwnych rzeczy, piąstkują poza 11, wychodzą na pięknie z linii bramkowej!! Strzały są takie jak być powinny!! śmiem twierdzić, że najlepsze jakie kiedykolwiek były w peesie :) Są i soczyste petardy z dystansu (zarówno po ziemi jak i pod poprzeczkę), piękne loby (wysokie - L1 i niskie R1 (bieg)). Podania na dobieg są wreszcie takie jak być powinny!! aż się banan na twarzy pojawia. Wreszcie poprawione corss-y. Silne są rzeczywiście silne a napastnik pięknie wychodzi do crossa (na główkę itd) a nie stoi biernie i podskakuje jak już piłka jest nad jego głową! Jestem mile rozczarowany :)

 

EDIT: Oprawa wizualna jest jeszcze lepsza niż w demie, oświetlenie i cienie są po prostu piękne. Menu chyba najładniejsze ze wszystkich peesów jakie do tej pory wyszły, tak samo audio.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie porównuje pes-a do fify konsolowej tylko stwierdzam fakty dotyczące pes2010.

 

Minusy:

- nadal nie ma takiej idealnej responsywności na kontroler jak w pes6 (a więc i zarazem płynności gry, "feelingu", co się przekłada na ogólną jakość gameplay-u niestety) czyli czasami jest topór...

- nie ma zwodów na prawej gałce, dla mnie to jest chore... zwody się wykonuje na lewej gałce ciężko

- miałem wrażenie, że czasami komputer wykonał coś za mnie, a to wślizg a to podanie, podobno włączenie kontrolowania manualnego "to" likwiduje

- system kolizji niestety nie jest taki jak chciałbym żeby był

- granie klepką, albo w ogóle nie ma, albo zawodnicy się tak zbierają, że się odnosi takie wrażenie

 

Plusy:

- crossy - zdecydowanie lepsze niż w poprzednich next-gen-ach

- strzały - patrzy wyżej

- podania w uliczkę - wreszcie takie jak być powinny

- bramkarze - patrz "crossy", chociaż czasami przytrafi się jakaś "szmata", ale nie zdarza się to często.

- video - tutaj nie ma co komentować, wygląda jak na "next-gen-a" przystało.

- Top Player - w końcu gra się "trudno" (w dobrym znaczeniu tego słowa)

 

Pewnie z czasem będzie tak, że wrócę do pes6, no ale cóż...

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...