Skocz do zawartości
D0BR0

Project |||phantom||| By D0br0 /\ Full-wc Incoming [85%]

Rekomendowane odpowiedzi

No na święta to dopiero zobaczymy :P

 

A trójniki są dwa od bitsa (nie wiem dlaczego od bitsa ale nie ważne). Będą do wypróżniania systemów. Jakoś tak na dole obudowy, i płyn będzie przez trójnik leciał, a kiedy się wyłączy, to się otworzy kranik, i będzie wylatywało (lubię opowiadać:) ).

 

O tutaj schemacik :P

http://artpad.art.com/?kmiuzjcycfc

 

O, myśłę że jakoś tak to będzie ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ty nie przeczytałesz całego wątku? :) Ja Ci dam!! :P

Nie no poważnie. Tak będą dwa loopy. Jeden na procka + mobas, a drugi na te dwie grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom :)

A dziś dostałem moją drugą GTXę! Ale dostałem wersję z backplatem, która designowo trochę się różni jednak. Mimo że to rev: 1.1, to mam nadzieję że żadnych zmian na PCB nie ma, inaczej będzie problem z bloczkiem.

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom :)

A dziś dostałem moją drugą GTXę! Ale dostałem wersję z backplatem, która designowo trochę się jednak różni. Mimo że te rev: 1.1, to mam nadzieję że żadnych zmian na PCB nie ma, inaczej będzie problem z bloczkiem.

Musze Cie zmartwic - sa. Szukaj od razu bloku Rev.2 bo zmiany uniemozliwiaja montaz poprzedniej wersji.

Ale za to masz gre za darmo :) (Cryostasis)

Edytowane przez Mayek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no!!!!!!

Zamawiałem normalną, i dostałem z backplatem. Ale dopiero teraz zauwarzyłem ten nowy blok od EK który jest własnie na tą rev:1.1!!! AAHHHHH!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no!!!!!!

Zamawiałem normalną, i dostałem z backplatem. Ale dopiero teraz zauwarzyłem ten nowy blok od EK który jest własnie na tą rev:1.1!!! AAHHHHH!!!!!

DOBRO-rze czy źle ?

:wink:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle! Rewizia ma inny PCB, który nie jest kompatybilny z pierwszą wersją bloku na GTX285. A takich bloków mam już dwa, a jeśli dokupię to będzie idiotycznie wyglądało, nie mówiąc o fakcie że otwory mogą nie być w tym samym miejscu, co uniemożliwi używania złączki SLI do wuceta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grafę rozpakowałeś? podejrzewam że tak. dogadaj się z sklepem może wyczarują wcześniejszą rewizję grafy ;)

No tak. Widziałem że jest backplate przed otwarciem, ale dopiero na złączu PCIe zauwarzyłem "rev:1.1" i w tedy porażka, grafa za oknem. (nie no bez przesady już...)

Nic nie dotykałem, jeszcze naklejki ochraniające są, i już zadzwoniłem do sklepu, ma oddzwonić aby coś ustalić. Ich błąd, zamawiałem normalną, a ponieważ miała tą samą cenę co backplate version...

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no mam nadzieję. Tzn nie przyznał się tak otwarcie, ale po prostu zwróciłem im uwagę, że popieprzyli mi zamówienie. Ale też problem z tąd, że gdyby nie WC, to bym ją wziął, bo niczym się nie różni. Ale teraz jak nie mogę bloku wcisnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie panikuj.

Po drugie - rewizja 1.1 rozni sie tylko ulozeniem paru kondensatorow/elementow/whatever na PCB, co automatycznie prowadzi do konkluzji ze NA WIERZCHU BLOKU NIC SIE NIE ZMIENI. Otwory na zlaczki i otwory na sruby zostana te same. Jedynie miedz pod spodem topu bedzie inaczej wyfrezowana.

Po trzecie - zagadujesz bezposrednio z Eddym z EK WB i dogadujesz sie na podmiane miedzianej czesci na te z rev.1.1

Po czwarte - rewizja 1.1 jest chyba teraz w kazdej 285ce. Jak chcesz, to sie zamienimy - ja mam 1.0 :)

Edytowane przez Mayek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę ;)

Po pierwsze - już nie panikuje, tylko mnie trochę w[ciach!]iło kiedy ją dostałem :)

Po drugie - Dzięki za info, ale jednak chyba nie są te same. Ten na pierwszą wersję jest dłuższy, a pozatym ma tą płytę czarną, której druga wersja bloku nie ma...

Po trzecie - Juz zagadałem Eddy'ego, ale nawet jeśli blok ciągle jest fabrycznie zaklejony, to mówi mi że zamiana tylko jeśli u nich kupiony... Głupio bo w końcu nawet go nie otwierałem! :(

Po czwarte - Masz GTX285 pierwszą tak? A od kogo ją masz (producent)? :D

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak :P Dzięki.

 

 

Dobra to ja chętnie się z Tobą zamienię. Masz też GTX285 od EVGi, więc ja Ci dam moją nową wersję a Ty mi dasz tą "starą". Może tak być? Naprawdę by mi ułatwiło życie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę ;)

Po pierwsze - już nie panikuje, tylko mnie trochę w[ciach!]iło kiedy ją dostałem :)

Po drugie - Dzięki za info, ale jednak chyba nie są te same. Ten na pierwszą wersję jest dłuższy, a pozatym ma tą płytę czarną, której druga wersja bloku nie ma...

Po trzecie - Juz zagadałem Eddy'ego, ale nawet jeśli blok ciągle jest fabrycznie zaklejony, to mówi mi że zamiana tylko jeśli u nich kupiony... Głupio bo w końcu nawet go nie otwierałem! :(

Po czwarte - Masz GTX285 pierwszą tak? A od kogo ją masz (producent)? :D

 

Faktycznie, nie zauwazylem, mea culpa. Roznica jest zbyt duza. Praktycznie cale zasilanie sie zmienilo.

Co do karty, mam eVGA xxx-1281-ER (standard GTX285). No ale z tym zamienianiem to byl zart - w koncu musialbym tez blok zmieniac :D

Zamieniaj blok tam gdzie go kupiles - nie powinno byc problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

||| UPDATE 11 |||

 

Pare zdjec zamowienia z Performancepcs.com ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a tu zdjecie specjalne dla miba :D tak, to sa wlasnie te diody sprowadzane z USA :P

Dołączona grafika

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...