Skocz do zawartości
D0BR0

Project |||phantom||| By D0br0 /\ Full-wc Incoming [85%]

Rekomendowane odpowiedzi

Maliczkuuu :D Juz odpowiedzialem na XS dlaczego wepchnalem ja drugi raz, lekko retuszowana i dodany text :) A rozdzielczosc, no bo im wieksza tym ladniejsza imo... No 800x600 bylo mi troche male na ta fotke. :P

Juz daje fotki, wlasnie zrobilem :)

 

Sebus, czy wiesz ze ja nawet ich nie odkrecalem? :P Sa 100% czarne, po prostu swiatlo sie odbija. Jakos ostatnio czepiasz sie takich detali ze nawet ja edytujac zdjecionko nie zauwarzam :P

 

No to masz Maliczku, bez zadnego menedzmentu :P

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ostrzegalem ze bedzie na surowo :)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się. :) ekstra ale powiedz mi jak to podpiąłeś? chodzi mi o dolny lewy róg.

Dzieki! ;) Haha ten slynny system do spuszczania :lol: Zaraz dam jakas przyblizona fotke. Nie wiem zupelnie jak to tam zrobic, bo zabraklo mi pare zlaczek, a poza tym zrobic jakis ladny system do spuszczania na 2 loopy nie jest to latwa sprawa. Jakos przerobie to.

 

Wow! Grubo :)

 

Po poukładaniu będzie super :)

Zastanawiam się tylko gdzie poupychasz te wszystkie kable...

Hehe dzieki dzieki ;) Fajnie, jesli juz teraz z takim burdlem sie podoba, to kiedy bedzie poukladane bedzie miodzio :)

Na te kable, to jeszcze nie wiem, ale kiedy beda oploty, to bedzie wszystko latwiejsze do ukladania. Ale jeszcze dojdzie druga GTX, wiec jeszcze mniej miejsca. :(

 

 

No i o te foty chodzilo ;)

No to w koncu dotarly na worklog po tych pieciu godzinach :P

 

 

A myslalem ze to ja mam duzo kabli :D zejdzie duuuzo czasu zanim to poukladasz... nie powiem, ale tak bezczelnie przykryc te reziki... :P

Chyba jeszcze raz to powiem, nie ma zadnego ukladania (prawie). :D :D Te reziki tez szkoda, no ale akurat jest to przedlurzacz do 24-pin, i dosc sztywny jest... Ale mam nadzieje ze jakos mi sie uda to zrobic bez zakrywania rezow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze raz to powiem, nie ma zadnego ukladania (prawie). :D :D Te reziki tez szkoda, no ale akurat jest to przedlurzacz do 24-pin, i dosc sztywny jest... Ale mam nadzieje ze jakos mi sie uda to zrobic bez zakrywania rezow.

sprobuj dac go pod rezami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem, ale strasznie sztywny jest, wiec z trudem nawet sie zagina na jednym. Chyba po prostu oplece caly 24-pin i w ten sposob nie beda tak sztywne jak te kable od przedluzki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze dam rade ;) Ale po to uzylem przedlurzacza na 24-pin aby nie rozbierac oryginalnego. Problem ze on jest okragly, i teraz buda ledwo sie zamyka, wiec chyba jednak bede musial go rozebrac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prace narazie sie niestety nie posuwaja... Czekam ciagle na ten moj oplot ktory jakos od tygodnia nie moze dojsc z Francji...

 

Tak inaczej. Mam jedna GTX285 z bloczkiem. Druga (od EVGi), byla nowa rewizja, wiec blok nie pasowal... A mam juz gotowy na "stara" rewizje. Problem polega na tym ze od EVGi nie moge znalezc drugiej karty ze starym PCB... Co zrobic? Bo jednak nowy blok troche sie rozni, wiec dwa rozne bloki beda troche idiotycznie wygladaly nie? A od innej firmy jakos nie chce mi sie brac... Glupie wiem, ale wole miec dwie identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, drugi to bedzie pozniej, jasne. Tylko ze musze miec drugi, bo kiedy ten moduje lub cos w nim robie, albo wykrecam grafe na 900MHz, to czasami sie wali. Wiec potrzebuje jakis maly kompik do pracy typu Word i internet ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900MHz pochwal sie jakims screen'em ;)

Jutro dam! :D (tzn dzis pod wieczor...)

 

 

Dobro ales tego tam nawsadzal hoho :) Wiecej wezy chyba jeszcze nie widzialem :D

tez sie zastanawiam...jak ty to wszystko zgrabnie poukladasz ;>

No zobaczymy :) Tez nie myslalem ze zrobi sie takie wezowisko z tymi dwoma loopami...

No, biore sie za ukladanie od razu kiedy dostane oplot!! (ktory od poltora tygodnia nie moze przejsc 622.32km.... :P)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

No tak, w ukladzie sa dokladnie te Koolance'y 45° ktore chcialem. Inna rzecz. Mama moja jedzie jutro do PL, wiec wysle to do ciebie ;) Ale nie mialem czasu zamowic tych brakujacych zlaczek 45°, poniewaz ten sklep gdzie zamawialem dopiero otworzyl... Wiec po prostu Ci je podesle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...