Skocz do zawartości
Oni

AMD 1800+

Rekomendowane odpowiedzi

cze all

mam taki problem,procek mi sie grzal do 61 stopni C i wziolem zmienile chlodzenie z mojego starego kompa PIII 800MHz ale wiatrak dalem z AMD

zmienilem tylko te metalowe zeberka,odpalilem kompa i pochodzil jakies 4 sekundy kom sie wylaczyl sam i koniec procek niedziala jest dalej po starcie kompa cieply ale na ekran monitora nic niewyskakuje czy to znaczy ze to juz po moim procku i moge kupic nowy????

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie...

 

możesz spróbować założyć do płyty innego procka ( na normalnym chlodzeniu ) a potem swojego - może ruszy...

Czym chlodzisz Antka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie sadze zeby cos sie stalo z prockiem, sprobuj wsadzic innego amd'ka durona/athlona i odpalic zobaczysz czy cos innego nie poszlo bo moze zasilacz i jak ruszy to sprobuj wsadzic spowrotem tamtego proceczka pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie po zalaczeniu kompa wszystko startuje cd-romy twardy dysk ale glosnik nie pipa i na ekran nic niewskakuje to juz drugi procek tak mi poszedl,mam tez 2 plyta glowne i ani natej ani natej drugiej niestartuje

tylko w tym momencie co powiniwn glosnik zapipczyc to komp sie sam resetuje i odnowa i tak w kulko startuje reset startuje reset :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie po zalaczeniu kompa wszystko startuje cd-romy twardy dysk ale glosnik nie pipa i na ekran nic niewskakuje to juz drugi procek tak mi poszedl,mam tez 2 plyta glowne i ani natej ani natej drugiej niestartuje

tylko w tym momencie co powiniwn glosnik zapipczyc to komp sie sam resetuje i odnowa i tak w kulko startuje reset startuje reset :-(

Jak się resetuje to chyba dobrze. Mi jak się skruszył procesor to płyta nie wydała żadnego dzwięku. Urządzenia startowały i nic. Ciemnośc. Może podczas zakładania innego radiatora ukruszyłem procesor, albo radiator nie dotykał do jądra procesora i poszedł z dymem.... Cóż jakby nie patrzeć dwie największe wady AMD - kruchość i łatwopalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Cóż jakby nie patrzeć dwie największe wady AMD - kruchość i łatwopalność.

W sumie fakt ale robi sie coraz lepiej bo material z ktorego jest jadro zmieniaja (patrz XP) oczywiscie to jeszcze nie to ale cos :) Pozostaje czekac na Hammerka tam nie ma jak ukruszyc jadra. Ciekawe czy Barton bedzie mial tez taka budowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

Normalnie po zalaczeniu kompa wszystko startuje cd-romy twardy dysk ale glosnik nie pipa i na ekran nic niewskakuje to juz drugi procek tak mi poszedl,mam tez 2 plyta glowne i ani natej ani natej drugiej niestartuje

tylko w tym momencie co powiniwn glosnik zapipczyc to komp sie sam resetuje i odnowa i tak w kulko startuje reset startuje reset :-(

Jak się resetuje to chyba dobrze. Mi jak się skruszył procesor to płyta nie wydała żadnego dzwięku. Urządzenia startowały i nic. Ciemnośc. Może podczas zakładania innego radiatora ukruszyłem procesor, albo radiator nie dotykał do jądra procesora i poszedł z dymem.... Cóż jakby nie patrzeć dwie największe wady AMD - kruchość i łatwopalność.

Rafal, przeciez jest znakomita rada na "kruchosc" :)

CopperShim !!!

Sproboj z nim skruszyc proca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...