Skocz do zawartości
Ossory

Dysk Zewn. Zasilany Przez Usb.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zalozylem ten temat, poniewaz musze sobie kupic nowy dysk zewnetrzny i przyuwazylem, ze sa dyski, ktore nie potrzebuja zasilacza sieciowego, co mnie ogromnie ucieszylo, bo poprzedni mnie dobijal z tego wlasnie powodu - wydaje mi sie, ze nosic ciezki dysk, a do niego 2 kable i zasilacz troche obala idee "lotnego" dysku.

 

Tak wiec z sercem przepelnionym nadzieja zaczalem przegladac Allegro w poszukiwaniu dysku 320 GB'owego (w zasadzie chyba wiekszy mi niepotrzebny) i po dluzszych poszukiwaniach uznalem, ze rajcuje mnie Seagate Barracuda 320 GB, 5400 obr./min., FreeAgentGo. Ale wtedy kumpel zaczal mnie odwodzic od tego pomyslu tlumaczac, ze dyski zasilane przez USB niekoniecznie moga zostac udzwigniete przez laptopy, dlatego tez chcialem zapytac, czy to prawda.

 

Mam lapka HP Compaq 6720s.

 

I tak na marginesie, czy taki dysk, jak powyzej, za 320 zl to dobra cena?

 

Danke.

 

EDIT:

PS. Aha, i czy moja schiza na Seagate'a nie jest przypadkiem durna? Bo widze, ze Samsungi sa sporo tansze?

Edytowane przez Ossory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie refleks - przecież takie dyski są od 4 lat na rynku

i starsze laptopy miewaja czasem problem z jednym usb ale kazdy taki dysk ma dwie wtyczki jakby mocy bylo malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...