Skocz do zawartości
jasiowo

Palmtop Qtek 9100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem używanego palmtopa Qtek 9100. Mam jednak problem, iż chcialbym wgrać do niego Windows Mobile 6.1. Nie mam pojęcia jak to zrobić, zapewne zciągnąć z internetu a potem na palmtopa lecz jako, że zakupiłem palmtopa używanego i bez płyty instalacyjnej do komputera więc 'zero' polączenia z komputerem.

Prosiłbym o pomoc:

1.-z kąd zdobyc windows mobile 6.1

2.-z kąd zdobyc program aby połączyć palmtopa z komputerem np przez usb (moze cos typu jak komórkę przec pc suite do komputera)

3.-jak bym miał powyższe programy to jak z palmtopa zamienić windows 5.0 na 6.1?

 

z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec wersje 6.1 przeznaczona to tego palmptopa. Producent zapewne nie zapewnia takiej, jedyna szansa, ze na xda-developers cos znajdziesz. Jednak takie wersje nie od producenta sprzetu sa zazwyczeaj zbugowane i czesto cos nie dziala, lub brakuje sterownikow itp. Ja bym jednak nie wymienial. WM 5.0 jest naprawde udany i dopracowany, a wersje 6.x ponoc sa dosc wolne i tak naprawde nic wielkiego w porownaniu do 5 nie wnosza (2003 -> 5 to byl duzy skok jakosciowy).

 

ps. Co do podlaczenia do pc - sciagnij ActiveSync ze strony microsoftu, zainstaluj na pc i podlacz palmptopa kablem usb do komputera.

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, 5.0 moze jest i dopracowany ale jak chce miec polączenie z internetem, a jesli sieć jest zrobiona na haslo to w windows 5.0 jest w WEP a komputery teraz juz nie obslugują wep tylko chyba WEP2 personal i inne. WIndows mobile 6.0 i 6.1 obsługują nowsze wersje co umozliwi polączenie z internetem z komputerem na haslo o ile bedę je znał a na 5.0 nie polącze się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...