Skocz do zawartości
Gość weissiu

Ati Radeon 3850 Hd 512 Gddr3/256 Bit - Problem Z Grafika W Grach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weissiu

Witam,

***PROSZE O DOKLADNE PRZECZYTANIE CALEGO POSTA***

Mam problem z karta graficzna ATI Radeon 3850 HD, mianowicie z grafika w grach. Podczas gry mam rozne, dziwne, niecodzienne tekstury, o to screeny z przykladami:

 

http://s260.photobucket.com/albums/ii12/We...12-10-03-15.jpg

http://s260.photobucket.com/albums/ii12/We...11-28-48-09.jpg

http://s260.photobucket.com/albums/ii12/We...11-29-27-21.jpg

 

Wczesniej mialem nVidia'e GeForce 7300GT i wszystko dzialalo jak powinno, ale gdy wlozylem nowa karte wlasnie takie cos zaczelo sie dziac. Instalowalem najnowsze sterowniki do radeon'a z oryginalnej strony, robilem update biosa itp. Wczoraj zainstalowalem Viste Bussines, wersje 32bit'owa, i dzisiaj przy instalowaniu sterownikow wszystko dzialalo, lecz po resecie kompa, podczas ladowania lub po ladowaniu przez chwile wyswietlal sie niebieski ekran i komputer resetuje sie albo wlaczal w trybie awaryjnym.

 

Moje dane komputera:

 

Processor: Intel® Celeron® CPU 3.00GHz (nie dual core)

Memory: 1024 MB RAM DDR2 / 667Mhz

Hard Drive: 116GB 7200RPM

Video Card: ATI Radeon 3850 HD 512MB/265bit GDDR3 - PCI-Express x16

Operating System: Windows Vista Bussines SP1

Motherboard: ASRock 775Dual-VSTA (mozliwosc wlozenia 2 procesorow)

Feeder: Power - 450W (nowy)

 

Wiem, ze nie jest to wina ani zasilacza (wymieniany 3x) ani tez ramu ani tez systemu ani sterownikow.

Prosze o odpowiedz kogos, kto mial ten sam problem, prawdopodobnie chodzi o wymagania karty graficznej, gdzie wymagany jest DualCore ale ze nie mam pieniedzy szukam innych przyczyn, ktore moga miec wplyw na tego typu bledy.

Karta byla rowniez odsylana do naprawy/testow i odeslali z karteczka "reinstall systemu + zainstalowanie najnowszych sterownikow + sprawdzenie czy komputer spelnia wymagania karty graficznej". Wlasnie zrobilem kolejna reinstalke systemu i nic nie instalowalem do tej pory, chcialem tylko jak najszybciej znalesc co moze byc nie tak ale nic nie znalazlem... Mam teraz czysty windows bez zadnych sterownikow i prosilbym o jakakolwiek pomoc lub jak mozna o poradnik co pokolei zainstalowac (w punktach najlepiej :) )

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

pozdrawiam,

Paweł

Edytowane przez weissiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weissiu

Jakie temp. karty? Spróbuj na normalnym zasilaczu.

Zasilacz byl wymieniany 3x, 180W, 270W i 450W, a co temperatury wszystko jest w porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...