Skocz do zawartości
mlis

Molex Do Atx12v

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się że odpowiedź będzie twierdząca, ale z przezorności wolę zapytać czy w zasilaczach które nie mają oddzielnego wyjścia 4 pin dla CPU można zastosować przejściówkę Molex - ATA12V i zaspokoić potrzeby płyty w ten sposób? (: Będzie to to działać? Widziałem takie ustrojstwo na allegro, ale wolę się upewnić. Docelowo chciałbym to zastosować w FOXCONNie 6100M2MA-RS2H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie rozprawiałem na temat 'modernizacji' starej skrzynki, rzecz jasna nie mojej. Dostałem wytyczne i muszę się ich trzymać, głównie tych finansowych, stąd ową płytę chce podpiąć pod stary zasilacz. A co to za model? Szczerze powiedziawszy trudno stwierdzić, bo z naklejki jedyne logo jakie można wyczytać to "RoHS complianty" czyli jakiś noname w czystej postaci. Nie mniej, komp do filmów i neta, więc ze swoim 350W myślę że do pierwszego zawahania zasilania sieciowego pociągnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre i to xD ale poważnie, da sobie radę czy nie?

caly czas jestesmy powazni ;)

zadna roznica czy bedzie podlaczone przez przejsciowke czy bezposrednio z zasilacza

 

A co do tego czy zasilacz da rade czy nie to juz inna sprawa :lol2: (wystarczy poczytac temat o padajacych zasilaczach no-name^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działał do tej pory przez jakiś czas, myślę że podziała i jeszcze trochę, a ile to się przekonamy. Jak wybuchnie zaraz po podłączeniu nie omieszkam o tym wspomnieć ;) Tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

mrfire: Szrotowy zasilacz bez wtyczki "P4" ma z całą pewnością cienką linię 12V (pewnie ze 6 do 10A max). A do tego jest szrotowy. Powiedz swojemu klientowi że jego inwestycja może wkrótce wymagać powtórzenia ;) (o ile to coś podobnego do zasilacza wogóle ruszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne obawy zaraz po tym jak otworzyłem obudowę, ale minęły po wciśnięciu włącznika - o dziwo start był udany, bez potknięć (na tym co było do tej pory). Jestem człowiekiem silnej wiary i liczę, że cuda zdarzają się dwukrotnie :) Tak naprawdę wiele tutaj nie ryzykujemy, ewentualnie kupno nowej jednostki, co raczej wpłynie korzystnie na zdrowie psychiczne użytkownika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Sprytni uczą się na cudzych błędach, uparci - na swoich. Ty jesteś widać sprytny - robisz błąd, ale nie na swoim kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że w końcu z modernizacji stanęło na wymianie obudowy i dysku a w miejsce reszty wszedł laptop, więc temat uważam za zakończony. Dzięki wszystkim za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...