Skocz do zawartości
B3wolf

Copper shit

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku userow mialo juz takie cos , ze CopperShim byl grubszy niz powinien i pozostawala szczelina pomiedzy radiem, a jadrem.

Moze masz cos takiego ?

Zobacz na radiu czy Ci sie procek odbija caly.

Nie wiem czy to byly te od TT , czy jakies noname

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli Ci cale radio przylega do jadra, to raczej nie wina CSa 8O

moze zle zalozyles radio ?

albo pasty za duzo (malo?)

albo zmieniles paste na jakis badziew ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pasta ale temperatura sie ustabilizowała na poziomie 53 stopni

w Idle masz taka temp. ???

Qrcze takiej to nawet podczas grania nie mam 8O

hmmmmm, cos jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest nie tak?

moze paste kupic?

Na moim A XP 1800+ @ 2000+ (1,85 V Vcore) , z Volcano 7 + CopperShim TT i Arctic Silver II , mam max 52*C

W Idle jak zalacze CPUCoola to nawet do 29 - 31*C mam

Dlatego gadam ze cos nie tak jest, posmaruj A Silverem , moze to pomoze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pytanie którym AS ?

heh............

Ja smarowalem AS II

Jednak ostanie testy (Lisek chyba zapodawal) wykazaly ze AS III jest lepszejsza.

Zamowilem sobie taka, jak dojdzie (ile to moze trwac ???) to posmaruje nia procka i walne WB na to :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ta temp sie nie zmienia od 2 godzin nawet jak odpalam kombajn graficzny , jakis cud czy jak?

Qrcze chyba jakies przeklamania masz !

System 41*C ?

CPU 53*C ?

Zwlaszcza dziwne to ze Ci sie nie zmienia, a jak juz ten graficzny odpaliles to musiala by Ci podskoczyc jeszcze, nie ? 8O

Sprawdzales innym programem ?

SpeedFan, Sandra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic temp sandrą?

Odpalasz Sandre, i w zakladce Info (taki romb niebieski) wybiez Mainboard Information , tam masz wiekszosc namiarow na MoBo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to "caly glupi" jestem 8O

Masz goraco w budzie , jak cholera, procek tez dosc cieply (powiniem duzo zimniejszy byc)

Poza tym masz te temperatury stabilne non stop ?

Qrcze nie rozumie juz o co chodzi w Twoim kompie :?

A jak wczesniej bylo ? tez tak jak teraz ? nie zmienialy sie temp, nawet jak odpalales takie "grzejace" programy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tka ze temperaura chodziła na 50 - 52 stopnie a teraz jest ciagle 53 no szlag...

Szlag Ci proca nie trafi przy takiej temperaturze, ale dziwne to i tak pozostaje.

Nic wiecej Ci nie poradze, sam tego nie rozumie, moze ktos inny sie wypowie jak ma z A XP 1800+ ?

(tutaj gest rozkladanych beznadziejnie rak :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, jakos sie go nie zauwaza, wiesz mam w kompie jeszcze 4 coolery oprocz volcano, wiec zapuszczam muzyke zawsze, albo metallica, kreator, sepultura, tool, slayer i po kłopocie, ale potrzebuje wydajnego chlodzenia calego ssytemu, zwlaszcza przy kombajnie graficznym jakim jest Maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, jakos sie go nie zauwaza, wiesz mam w kompie jeszcze 4 coolery oprocz volcano, wiec zapuszczam muzyke zawsze, albo metallica, kreator, sepultura, tool, slayer i po kłopocie, ale potrzebuje wydajnego chlodzenia calego ssytemu, zwlaszcza przy kombajnie graficznym jakim jest Maya

Rozumie :D

Tez lubie ten rodzaj muzyki, znakomicie nadaje sie do "wyciszania" coolerow :P

Polecalbym Ci tez Rammstein , Linkin Park i Armie (ewent. Halloween)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Volcano 7+ + Coper Slim + pasta do Cool Mastera mam max50 stopni ale w obudowie mam do 35 i cooler ustawiony na LOW (wcale nie jest cichy przy takim ustawieniu raczej jest w normie tzn. około coolerów SPIRE). A taka wysoka temp. to zapewne skutek 3 naklejek na procku obok jadra i kiepskiej pasty. Pewnie zszedł bym do 45stopni. Jak zmienie chłodzenie z wentylatora Volacano na Zalmana ale chłodzić będe powietrzem z pokoju to temp powinna być max 37stopni. Temp w pokoju to max 27 stopni a nie 35 :))). Co by sie działo działo przy ustawieniu Coolera na HIGH byłoby około 33 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...