Skocz do zawartości
Rosti

Blue Screen Na Nowym Kompie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

2 dni temu złożyłem nowego kompa . Wszytko było ok lecz dziś dostaje ciągle blue screeny. 0x000000F4

 

Wszystko zaczęło się od tego że najpierw vista nie chciała wstać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1840d2ee05418d3.html

 

ale w końcu zaskoczyła pograłem sobie komp pochodził z 6h i potem blue screen http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe59efe8d768b6ab.html

 

potem już nie mogłem odpalić kompa bo podczas ładowania systemu ciągle bs.

 

Konfig to :

 

Q9650

Maximus II Formla

EVGA GTX 285

2x2 Corsair Dominator 1066

Be Quiet 550w E5

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co zmieniłem kabelek sata i podłączyłem do portu sata1 i wszystko śmiga. Pamięci miałem ustawione tak jak podaje producent czyli 2,10v lecz teraz mam je na 1,8v 800Mhz i też jest ok. Z rana zobaczę co sie będzie dziać na 1066MHz.

 

ADD:

 

Dziwi mnie to że przez te 2 dni grania itp nic się takiego nie działo dopiero dzisiaj.

 

 

ADD :

No i nie odpalił mi już rano na DET DRAM się zakończyło (Na LCD Poster). Wywaliłem jedną kość i odpaliłem na jednej i wstał bez problemu. Chyba jedna kość padła. Zaraz sprawdzę czy na tamtej odpali i napiszę tu.

ADD:

 

Teraz wsadziłem 2 kości w slot 1 i 3 i odpalił dałem mu 1066MHz i 2,15v. Czym polecacie przetestować stabilność pamięci ?

Edytowane przez Rosti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...