Skocz do zawartości
bongoo

Simlock E51 W Plusie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem telefon Nokia E51 z simlockiem w Plusie. Zdjąłem simlocka poprzez kod, który Plus za opłatą wygenerował mi z numeru IMEI. Według komunikatu otrzymanego po wprowadzeniu kodu wszystko poszło dobrze. Karta sim sieci Era, na której mi zależy jest przyjmowana, ale po chwili od włączenia telefon traci zasięg oraz pojawia się komunikat "rejestracja karty sim niemożliwa". To samo dzieje się z kartą angielskiej sieci O2, nie można zalogować się do żadnej z polskich sieci. W przypadku karty Plusa telefon działa normalnie. Co z tym można zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jest jedyne wyjście wyjaśnić sprawę w Plusie, chociaż jak pomyślę że będę czekał znowu kilka tygodni (na przesłanie kodu czekałem ponad 3 tygodnie, mimo że terminowo miało być 2 tygodnie) to mi się odechciewa i liczę ma wasze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma miejsca na wlasne sugestie bo samemu nic na to nie poradzisz. Idziesz i wyjasniasz sprawe, w najlepszym przypadku dowiesz sie wszystkiego na miejscu jakp trafisz na ogarnieta osobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Zdjąłem simlocka poprzez kod, który Plus za opłatą wygenerował mi z numeru IMEI.

Z ciekawości. Ile sobie krzyknęli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

W zeszłym tygodniu zdejmowałem SIMa z E51 (też SIM Plusa). Zapłaciłem 50zł. Wszystko elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości. Ile sobie krzyknęli?

Kosztowało to 75 zł, ale będę musiał ich męczyć o zwrot kasy w ramach reklamacji. Byłem już raz u nich i sami nie wiedzieli co z tym zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w mieście ściągnięcie z e51 40 zł, jak chcemy na legalnie w orżnąć ich simlocka ściągnąć to 70 zł, a mi kolega ściągnął za darmo ;]

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...