Skocz do zawartości
milosztor

Czarny Ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam taki problem: Gram sobie w jakąś grę, wyłączam i kiedy chce włączyć ponownie byle co, to mam cały czas czarny ekran, ale dźwięk słyszę. Jak zrobię restart kompa to słyszę jak mi się loguje do windows ale obrazu nie mam. Muszę wyłączyć monitor na 10 min co najmniej żeby było ok.

 

Już sprawdzałem czy to wina RAM, a może kart graficznej, ale ostatecznie to wina chyba monitora bo kiedy miałem ten błąd to podłączyłem do TV i było ok.

 

Czy da się to jakoś naprawić? Czego może to być wina? Przegrzewania? Ostatecznością będzie kupno nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nikt nie ma pomysłu o co może chodzić. dodam, że wczoraj jak grałem i skończyłem po paru godzinach, to przy próbie włączenia gry jakiejkolwiek, miałem czarny ekran ale dodatkowo latał mi taki kwadracik po ekranie i pisało: Non optimum mode, Recommended 1280x1024 60Hz. Tyle, że ja takie ustawienia miałem przez cały czas. Wyłączyłem kompa i odpaliłem dzisiaj rano i cały czas to samo, mam ten kwadracik, plus słyszę, że monitor piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam monitor i ten sam problem. mój temat

Jest to jakiś problem z odświeżaniem, mój monitor nie chce po prostu pracować z tą rozdzielczością przy 60Hz.

Działą od 70Hz

Jeżeli nie widzisz windowsa przy logowaniu, to podczas uruchamiania komputera powinieneś wciskać F8 i wybrać opcję z ustawieniami VGA.

 

Niestety rozwiązania nie znalazłem do dziś :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo rozwiązania nie ma :( Mam ten sam monitor, wypowiadałem się w poprzednim wątku, przeszukałem net i nic, co by mi pomogło, nie znalazłem. Po prostu ten typ tak ma. Jedyna rzecz, która pomaga to ustawienie gier w trybie okna. Wtedy przy alt+tab lub wyjściu z gry problem nie występuje.

 

Jeżeli nie widzisz ekranu przy starcie kompa, wypnij monitor z sieci, odczekaj 5-10min i włóż wtyczkę. Powinno pomóc ale po jakimś czasie znów ci się wywali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...