Skocz do zawartości
Electro123

Uszkodzony Modem W Aster - Terayon Tj720

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Piszę w imieniu kolegi.

Ma on modem dzierżawiony w sieci Aster. Model: Terayon TJ720, przestał mu działać 1 port USB prawdopodobnie poprzez przepinanie kabli na zmianę gdyż korzystał z komputera i z konsoli Xbox.

Zadzwonił do supportu i powiedzieli mu, że jeśli usterka jest z jego winy to bedzie musiał zapłacić 400pln kary..

 

czy ktoś z Was mial już podobny problem ? Czy można kupić nowy modem który nie kosztuje 400pln i naściemniać, że to właśnie ten. Czy są jakieś nr spisywane przy podpisywaniu umowy ?

 

 

Czekam na wypowiedzi :)

 

 

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są spisywane numery i taki wałek nie przejdzie.

Co do 400zł kary, to uszkodzenie musiałoby być mechaniczne (zrzucenie ze stołu, połamanie czegoś itd). Port usb przestał działać i tego się trzymać - nie wspominać o przepinaniu kabli (co zresztą pewnie miało nikły wpływ na usterkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...