Skocz do zawartości
[ HAIZ ]

Laserowe Urządzenie Wielofunkcyjne Mono, Jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, pytanie jak widac banalne, ale potrzebuje dosłownie na wczoraj drukarkę laserową mono z wbudowanym skanerem do ok. 600 zł do użytku domowego z jednym kompem. Ile mogłem poczytałem, stąd mniej więcej jak sądze od urządzenia oczekiwałbym (oczywiście też banalne;) ) : taniej eksploatacji, łatwego napełniania tonera, do drukowania głownie tekstu, jeśli zmieściłbym się cenowo to i dupleksu. Celowo nie zamieszczam ewentualnych faworytów, alżeby nie mieszac sobie w głowie. Ukażcie wrota a sięgnie zenitu... ;) i jutro nabęde drukarke. Jeśli to kogoś zmotywuje to dodam, że mieszkam na wiosce stąd też ciężko o pomoc w wydruku u kogokolwiek.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

Edytowane przez [ HAIZ ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexmark X340. Bardzo przystępne cenowo i proste w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne 4 in 1 (druk, skan, kopia, faks). Szybkość wydruku to 25 stron na minutę, dużo możliwości skanowania kolorowych dokumentów bezpośrednio do różnych programów i rodzajów plików. Łatwa obsługa oraz konserwacja dzięki dwuwierszowemu, podświetlanemu ekranowi. Maksymalny miesięczny cykl pracy to 15000 str./miesiąc. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, pytanie jak widac banalne, ale potrzebuje dosłownie na wczoraj drukarkę laserową mono z wbudowanym skanerem do ok. 600 zł do użytku domowego z jednym kompem. Ile mogłem poczytałem, stąd mniej więcej jak sądze od urządzenia oczekiwałbym (oczywiście też banalne;) ) : taniej eksploatacji, łatwego napełniania tonera, do drukowania głownie tekstu, jeśli zmieściłbym się cenowo to i dupleksu. Celowo nie zamieszczam ewentualnych faworytów, alżeby nie mieszac sobie w głowie. Ukażcie wrota a sięgnie zenitu... ;) i jutro nabęde drukarke. Jeśli to kogoś zmotywuje to dodam, że mieszkam na wiosce stąd też ciężko o pomoc w wydruku u kogokolwiek.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

 

tez mam ten sam problem jakisz masz faworytów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...