Skocz do zawartości
stoprocent

Chyba Płyta Głowna?

Rekomendowane odpowiedzi

Kujawy. Generalnie była wczoraj 1 osoba w serwisie a komunie są to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Problem taki jest, że u mnie wszystko widać jak na tacy, a jak do nich zaniose to mówią, że wszystko wporzadku... : ]. Dlatego muszę robić zdjęcia aparatem, screeny... masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG tak to tylko uwalisz grafe. dopoki nie bedziesz mial zrobionego chlodzenia na cito to nie katuj tak tej grafiki, nie graj, nie odpalaj pragramow ktore intensywnie korzystaja z gpu. ja bym nie wytrzymal z takimi "serwisantami''. tragedia. wystarczy zeby odkrecili kompa i zobaczyli co jest grane. moze byc zlamany kabel, stopa radatora nie dolega do gpu itp. nawet na to nie maja czasu, toz to pare minut. placisz wymagasz. zanosisz na gware i masz miec zrobione a nie 'nie mamy czasu" ," to sterowniki", "pan si nie zna". naprawde masakra. nie rozumiem jak mozna takie kwatki odwalac. ja bym stanal pod tym ich sklepem i jakas antyreklame im zrobil xD

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągni zainstaluj program Riva Tuner. Wejdz w opcje "driver settings" -> system settings -> zakładka fan. Na czas gry zmień opcje konrtroli obrotów wentyla z auto na manual. Przesuń suwak na 100 % i będzie śmigało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że taki problem powodowały Trojany? To jednak nie to, jestem zbulwersowany. :damage_wall: 2 tygodnie czekania i nic mi nie naprawili. W Fanie wszystko ustawione jest na 35 nie wiem czemu... samo się przestawiło? ;o

 

Dobra dzięki NOQ RivaTuner pomogła ale musiałem co nieco obcykać. Będę testował i anpiszę czy git all.

Edytowane przez stoprocent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...