Skocz do zawartości
lama1

Dual Z Nowym Procesorem (45nm) Nie Chce Działać

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Ram 2x2GB Apogee + Rampage Formula + Quad 45nm

Po zmianie procesora(z quada 65nm na quada 45nm) komputer nie chciał wystartować. Zatrzymywał się test na RAM (LCD Poster) dlatego dopiero ustawienie kości w slotach obok siebie ( lub puszczenie tylko jednej kości) pozwala uruchomić komputer, ale wtedy pamięci są Single. Przejrzałem posty, ale jakoś nie znalazłem podobnego. Co jest ?

 

Update:

to nie dual-po prostu jedna z kości padła...przy ruszaniu

post-154373-1242886465_thumb.jpg

Edytowane przez lama1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty Rampage Formula czesto trafiaja na serwis z różnymi usterkami, Asus ostatnio nie robi tak dobrego sprzetu jak dawniej ...

Stawiam że tak też jest w tym przypadku.

 

ps. nie doczytałem update :) ale nadal to co napisałem jest aktualne, jesli chodzi o płyty serii Rampage Formula

Edytowane przez Trovao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to padł dual na płycie. Dokładnie to nie działają sloty B1-B2. Płyta to Asus Rampagae Formula.

Czyli wywaliłem dobrą pamięć...

Teraz mam nowe pamięci 2x2GB wsadzone w sloty A1-A2 ... i dlaczego Vista działa tylko na 2GB chociaż niby widzi 4GB ??

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...