Skocz do zawartości
JuzeKPL

Windows 7 A Stabilne Korzystanie Z Internetu

Rekomendowane odpowiedzi

więc chce przejść na windows 7, i wszystko fajnie gdyby nie to że na 7 po zainstalowaniu sterowników do modemu adsl (speedtouch thomson) i próbie połącznie wyskakuje BSOD, może sie oczywiscie dużo zmienić - ktoś wyda poprawione stery etc ale to tylko gdybanie

 

mam neostrade i potrzebuje routera z wifi, myślałem nad takim rozwiązaniem - Router WiFi ADSL TD-W8910G, ale nie wiem czy bedzie stabilne słyszałem negatywne opinie na temat tego sprzętu

 

jak wy korzystacie z internetu przy win 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam neta poprzez linksysa wag200g tyle, że poprzez sieciówkę. Po wifi ma sis u siebie na lapku na ktorym jest xp ale i na win7 zapewne też byłoby dobrze. Od siebie mogę polecić ten sprzęt. Udana konstrukcja. Mam go już prawie rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej działałem na Viście i również problemów nie było a biorąc pod uwagę, że Win7 to powiedzmy przemodelowana vista(na pierwszy rzut oka) to nie martwiłbym sie o problemy z wifi. Ogólnie to właśnie bardziej bym polecał Vistę albo Win7 do neta poprzez router dlatego, że karta sieciowa automatycznie sie instaluje i odrazu wszystko wykrywa wlacznie z routerem a w xp musiałem trochę szperac zeby wszystko bylo cacy.

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario 86 w pełni się z tobą zgadzam, ale jakbys mi mógł polecic konkretny wg ciebie niezsawodny router bo tak jak powiedziałem z tym tplinkiem były opininie 10/10 a teraz nagle same negatywy ze zwiesza sie i wogóle, może wadliwa seria.....

 

 

zamuwilem tego jak dojdzie to moge napisac czy wszystko ok jak by ktos byl zainteresowany kupnem http://www.allegro.pl/item645885892_linksy...rada_netia.html

byłbym wdzięczny jkabyś mi napisał relacje, możliwe że też zamówie tylko że jeszcze modem adsl potrzebuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym wdzięczny jkabyś mi napisał relacje, możliwe że też zamówie tylko że jeszcze modem adsl potrzebuje..

jak kupisz ten router to nie bedziesz musial kupowac osobnego modemu bo ten router ma wbudowany modem adsl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak jak pisze bsod. Ten model też może być ciekawy co zamówiłeś. Ja natomiast swojego kupiłem przed "kryzysem" to kosztował 145 a obecnie http://allegro.pl/item647859708_linksys_ja..._kaspersky.html Tak jak pisałem od prawie roku bez zastrzeżeń, sygnał wifi spoko przebija sie przez piętro bez problemów(sis ma pokój na dole). Dla mnie rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie tego Tplinka to może być niezła alternatywa dla mojego Linksysa ;). Sąsiadka kiedyś mnie męczyła, żebym jej taki właśnie sprzęcik znalazł. Napisz coś o wifi jak możesz oskar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak powiedziałem ten tp link miał same oceny 10/10 tylko widocznie wyszła jakas wadliwa seria gdyż posypały sie osattnio same negaty, a już miałem go zamówionego. Oskar powiedz mi kiedy kupowałes tego tplinka??

 

mario rozumiem ze ten linksys śmiga na win 7?

Edytowane przez JuzeKPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...