Skocz do zawartości
qhash

Chłodzenie Na C2d/quad - Priorytet - żywotność!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje zakupić chłodzenie, które będzie niezawodne podczas pracy 24/7. Wyszukałem i przeczytałem już parę wątków, ale one głównie traktują albo o ciszy albo o wydajności dla podkręconych proców. Mnie interesuję chłodzenie, które uciągnie C2D E7400 2.8 GHz i będzie żytwone. Cisza będzie bardzo miłym dodatkiem.

 

Znacie jakieś takie chłodzenie?? Na markowych łóżyskach, etc.

 

Pozdro,

#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje zakupić chłodzenie, które będzie niezawodne podczas pracy 24/7. Wyszukałem i przeczytałem już parę wątków, ale one głównie traktują albo o ciszy albo o wydajności dla podkręconych proców. Mnie interesuję chłodzenie, które uciągnie C2D E7400 2.8 GHz i będzie żytwone. Cisza będzie bardzo miłym dodatkiem.

 

Znacie jakieś takie chłodzenie?? Na markowych łóżyskach, etc.

 

Pozdro,

#

pentagram karakorum chłodzenie w zupełności wystarczy sam używałem tego chłodzenia bez wentylatora jak lubisz ciszę. tylko upewnij się że zmieści sie do obudowy. napisz jaką masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karakorum + Scythe Gentle Typhoon 1450rpm lub S-flex. Podstawa w Karakorum do szlifowania, oryginalny wentyl na niskich obrotach w miarę qlturalnie chodzi ale żywotność może być marna i coś z niego wycieka ;)

Jak masz więcej kasy to Scythe Mugen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oK, dzięki za podpowiedzi. Interesuję mnie jednak ta wypowiedź:

 

pentagram karakorum chłodzenie w zupełności wystarczy sam używałem tego chłodzenia bez wentylatora jak lubisz ciszę. tylko upewnij się że zmieści sie do obudowy. napisz jaką masz

 

to bez wentylatora czy z nim?

#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...