Skocz do zawartości
tomo2323

Radeon Hd 4890 Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

siema ja mam pytanie odnosnie Radeon HD 4890 Sapphire bo chcialem sobie ją kupic:)

i moje pytanie wiąze sie z tym czy mam odpowiedni sprzet pod to i czy wycine przy mojej konfiguracji komputera jak najwiecej z tej karty

 

moja konfiguracja:

 

procesor:intel core 2 cpu6400 @2,13ghz

Płyta główna: asus P5B

pamieć : 2x1gb ddr2-800ddr2 sdram(bede dokupowal jeszcze 2xto samo)

hdd:ST3250310AS 250gb 7200rpm SATA-II

zasilacz:Chieftecgps-400aa-101a 400W

naped: CDDVDW SH-S222A SCSI

 

z gory dziekuej za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej grasz rozdzielczośći?

Ta karta jest za dobra do tego kompa.

no narazie nie gram bo mam zamiar dopiero ja kupic w przyszlym tygodniu a narazie mam 7900gs i gram na 800/600 bo wiecej z niej w nowych grach nie wycisne :/ ale moje ogolne pytanie czy mi moj komp pociagnie ta karte bez zadny komplikacji:) najwyzej pozniej sobie zmienie procka i plyte glowna :)

Edytowane przez tomo2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd4850 ddr5 + Karakorum + AS5 i oc.

a mozesz mi jasniej napisac ? bo ja niekumaty w tym temacie jestem co to karakorum i as5 ?

 

ale jak patrzylem na tego 4850 to nie wiem ale rdzen i pamiec wcale nie ma takiej duzej bo np w gf7900gs mam 600na 800 a w 4850 jest nieco wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz kogoś kto ci to zamontuje?

no wlasnie o to chodzi ze nie znam bo siedze juz za granica 3 lata i porpostu wiesz chcialem kupic wsadzic i wlaczyc :) moze masz jakies jeszcze inne propozycje najwyzej moge zainwestowac w jakis mocniejszy zasilacz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak kupisz tego hd4890 i nowy zasilacz to nie zobaczysz różnicy pomiędzy nim, a hd4850.

no ale jak go kupie to mi pociagnie a np tak za 3 miesiace czy tam za 4 kupie sobie plyte glowna i jakiegos procka lepszego:) bo mi chodzi tylko o to ze np jak wlacze jakas najnowasza gre np prototype tak jak mam teraz zainstalowana i zeby w nia zagrac to musze grac na 640/480 zeby plynnie szla to az zal grac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3-4 miesiące ta karta będzie warta o wiele mniej. Na hd4850 tez w to pograsz bez problemu. Możesz tez trochę podkręcić na box.

no tak moze masz racje ale jak kupie teraz tego 4850 to za 4 miesiace tez juz nie bedzie wystarczal a ten bedzie dalej bardziej na topie od 4850 to takie moje zdanie:)

 

Zasilaczem się nie przejmuj, nawet nie pierdnie :) Jak planujesz potem rozbudowę to łykaj tego radka, a potem się zobaczy co z tym zasilaczem, jak już sprecyzujesz jakie te nowe graty :wink: pzdr

tzn zostawic ta 400w co mam? i sprawdzic czy wydoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...