Skocz do zawartości
ke3r

Monitor Do Grania/tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiegoś monitora do grania online w CoD4, nie chodzi mi tutaj o granie puby tylko o jakieś pcw, cb itd. specjalnie to podkreślam, że monitor w większości będzie wykorzystywany do grania, oraz chciałbym oglądać na nim kablówkę, zastanawiam się wybrać monitor z wbudowanym tunerem? czy może zewnętrzny, może samsung t200hd/t220 ? pułap cenowy myślę że około 800 zł. Co byście poradzili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david a na co ci konfig?co to ma wspolnego z monitorem?moze zasilacz zdiagnozuj?

 

NA NIE DEBILNYM NIC NIE WNOSZĄCYM POSTOM

 

kolego nie bierz tunera - miałe sprzedałem(ba compro do media center z visty - genialne prawie że) - był super ale odpalanie kompa by obejrzec tv to lekki debilizm jednak - szczegolnie w nocy przy wydajnym procku dwoch dyskach i wydajnej grafice.......

jaka wielkosc cie interesuje?jak 32 cale to samsung serii B - zre mniej niz moj monitor 24" a jest naprawde spoko

jak cos mniejszego to samsung 24" z wbudowanym tunerem - tez niedrogo....

a jak planujesz cyfrowke z kablowki(z hd na przyklad - teraqz tak mam) to bierz zwyklego z hdmi(i tak podpialem dekoder) - musze tylko kliknac jak komp wlaczony w monitorze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...