Skocz do zawartości
kerio

Co Polecacie Do Q6600 Do 100zl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nie jestem zadowolony z mojego obecnego chlodzenia chcialbym sie was zapytac co polecacie do grzaly jaka jest q 6600. Najlepiej jak wypowiedza sie osoby, ktore mialy stycznosc z rożnymi chlodzeniami na tym procku. Aaa jaka paste uzywaliscie do chlodzenia - tez o tym piszcie.

Edytowane przez kerio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kiel797

Od karakorum trochę lepszy jest Auras Wave LPT-709 i mniejszy. Pasta do niego jest wystarczająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od karakorum trochę lepszy jest Auras Wave LPT-709 i mniejszy. Pasta do niego jest wystarczająca.

Tak, chyba pod względem wyglądu, chociaż nie do końca, bo napewno nie pod względem wydajności, ceny i ciszy. poza tym przekracza budżet ;) Edytowane przez Qrchak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kiel797

Tak, chyba pod względem wyglądu, chociaż nie do końca, bo napewno nie pod względem wydajności, ceny i ciszy. poza tym przekracza budżet ;)

1.To kosztowało 70-80 zł, dawka crysis'u

2.Ciszą nie

3.Wydajnością o 2-7% poczytaj.

4.Wyglądem tak

5.Miałem i to i to testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki jak najbardziej wchodzą w gre - jak to jest z tymi heatpipe'ami, sprawdzaja sie umieszczone tuż przy rdzeniu stykajacym sie z procesorem ? (Karakorum) - slyszalem ze tak jest ponoc wydajniej, ale nie widzialem zadnych konkretnych testow to potwierdzajacych. Chlodzenie musi posiadac regulacje obrotow wiatraka - najlepiej programowa a nie manualną - byc CICHE. Nie kolidować z płytą Asus Rampage Formula x48. Cena do okolo 100zl, ale jak warto dolozyc troche grosza do znacznie lepszej wydajnosci to to zrobie.

 

Finchy, wiem mam wybór ale nie wiem co wybrać :) poleć coś taniego a wydajnego.

 

Kieruje się w stronę http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC/[b...pelny,id,57830/

 

lub http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC/[b...pelny,id,66247/

 

ewentualnie niech ktos wypowie sie o tym: http://sklep.proline.pl/sklep.php?prodid=AC+FREEZER+EXTREME

 

Może powiedzcie coś o montazu bo nigdy takiego kolosa jeszcze nie instalowalem. Nie ma problemow z wyginaniem sie plyty albo odskakujacymi zatrzaskami ? Wole cos solidniejszego niz mocowanie standardowego chlodzenia.

 

Zdaje sie ze wejdzie mi Karakorum - a jak wyczytalem roznica miedzy nim a mugenem to 2 stopnie... nie warte dolozenia 70zl. Ktos moze to potwierdzic ?

Edytowane przez kerio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...