Skocz do zawartości
MaKaR

age comoputers to jest sklep :D:D:D

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem tam dawno temu athlona 1800+ i ecs k7vta3 versja 266 no więc po pół roku użytkowania tego rozwaliłem i jedno i drugie proc był spalony i ukruszony a płyta poprostu martwa. a więc tak oddałem płyte w zamian dostałem soltek drv4. płyta ta teraz używana kosztuje prawie tyle co mnie nowy ecs pół roku temu. a z prockiem t było tak że przyjeli mi warunkowo i dostałem nowego bo mój stary sie zapodział no cud miód i malinka i dostałem nowego 1800+ 0,13 m heheheh teraz tylko w age kupuje ::D:D:D:P:P:P:P::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tam dawno temu athlona 1800+ i ecs k7vta3 versja 266 no więc po pół roku użytkowania tego rozwaliłem i jedno i drugie proc był spalony i ukruszony a płyta poprostu martwa. a więc tak oddałem płyte w zamian dostałem soltek drv4. płyta ta teraz używana kosztuje prawie tyle co mnie nowy ecs pół roku temu. a z prockiem t było tak że przyjeli mi warunkowo i dostałem nowego bo mój stary sie zapodział no cud miód i malinka i dostałem nowego 1800+ 0,13 m heheheh teraz tylko w age kupuje ::D:D:D:P:P:P:P::

Zapodaj sklepik do przyklejonego topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem tam bude :)  

najlepsze jest to jak wlaza ci w d.u.p.s.k.o :) zebys cos kupil

wazelinka na maxa

a co maja sie zachowywac jak baba z miesnego w PRL-u ;). to jest przeciez w ich najlepiej pojetym interesie, aby klienta sklonic do zakupu towaru u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni doslownie wlaza ci w 4 litery :)

idziesz do "normalnego" sklepu z kompami i gosciu sie pyta co chcesz itd ...

a w AGE - wchodzisz i biegnie do ciebie gosciu , pyta co chcesz, mi proponowal kawe albo wode :)

maja duuuzo kanale ze skorki, mozesz sobie usiasc , wypic kawke i pogadac ze sprzedawca

gdzie tak masz?? w zadnym Adaxie tak nie ma , nigdzie tak nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu bylem u nich i chcialem kupic miedziany coolerek spire. mieli go na wystawie i wczesniej ustalilem z kolesiam ze ide po kase i go kupie. jak wrocilem to jush tego kolesia nie bylo, podchodze do innego i mowie ze chcailbym kupic ten coolerek.

sprzedawca podlazl do wystawy, wyciagnol go stamtad, schowal pod biurko i powiedzial ze go nie ma 8O :?:

po 5 minutach dosc ostrej wymiany slow polazlem do kierownika i po chwili mialem ten coolerek, paste i znaczna znizke :D

 

naprawde fajny sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...