Skocz do zawartości
Bubby

Dziwny problem z moją myszką cz.2

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim poscie opisywałem problem jaki mi się ostatnio pojawił. Wywaliłem starego A4Tech`a i wygrzebałem inną mysz z szafy. Bezprzewodowego MediaTech`a. Była do tego jeszcze klawiatuea ale ją kiedyś tam rozwaliłem (działałem w afekcie). Wracając do tematu to przyczyną tego wariowania nie była mysz. Nie weim co ale nie mysz bo ten MediaTach też się tak zachowywuje. Gram, czy siedzę przy internecie i gdy tylko trochę ruszę mysz to ta zaczyna latać po całym ekrania a klawisze jakby sie same wciskały.

Może port PS/2 padł??

Sam już nie wiem... :cry:

Pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w pierwszym poscie nie jest to napewno trojan. Dziwne zachowanie pojawia się tylko gdy ja ruszam myszką. Do tego system skanowałem Norton Anit Virem i nic nie znalazłem. Dziś porzyczę mysz na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zachowanie pojawia się tylko gdy ja ruszam myszką.

hmm, a jak ta myszka rusza ktos inny??? a ty jestes daleko... Moze wytwarzasz jakies bio-prady czy co... ze tak myszka sama z siebie popiernicza po ekranie :wink:

 

szum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kolega mial to samo i to nie byla wina zlego portu PS/2 tylko wina systemu.. dzialo mu sie tak na 98, gdy przeinstlowal system (tym razem na ME) problem znikl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kolega mial to samo i to nie byla wina zlego portu PS/2 tylko wina systemu.. dzialo mu sie tak na 98, gdy przeinstlowal system (tym razem na ME) problem znikl..

System i tak już mi się zaczyna sypać więc może już czas... Ale i tak nie źle. Już miesiąc wytrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...