Skocz do zawartości
Wojt

Czarny Chieftec Dragon:)

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek sprzętu znajomego (hi Mad Pablo:):

http://strony.wp.pl/wp/rwyrwy/

Jak ktoś jest zainteresowany to odpalę testy na życzenie.

Uprzedzając pytania - procesory nie będą podkręcane (buuu), sprzęt ma być maksymalnie stabilny.

 

pozdro all

Hehe, daj wszystkie wentyle na 12V, to odkurzacz przy tym kompie wymięka.

 

Przydała by mi się duża obudowa, żebym miał, gdzie wsadzić WC.

 

A co do testów, to układy dwuprocesorowe są minimalnie lepsze, a czasami nawet gorsze w grach itp. więc testy nie mają większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do testów, to układy dwuprocesorowe są minimalnie lepsze, a czasami nawet gorsze w grach itp. więc testy nie mają większego sensu.

Jak gra wykorzystuje dwa procki to jest roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, daj wszystkie wentyle na 12V, to odkurzacz przy tym kompie wymięka.

 

Przydała by mi się duża obudowa, żebym miał, gdzie wsadzić WC.

 

A co do testów, to układy dwuprocesorowe są minimalnie lepsze, a czasami nawet gorsze w grach itp. więc testy nie mają większego sensu.

Na 12V całość szumi niewąsko ale w trybie silent jest całkiem przyzwoicie.

Systemy 2xCPU nie są przeznaczone do gierek tylko do pracy, aktualnie bawię się kompresją divx i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no wszystko cacy ale wlasnorecznie malowana obudowa wyglada dosc miernie :( Ciekawe ile ci sie filmy kompresuja ? Bratu na 2x xeon 750 mhz kolo 4 h :) I mam nadzieje ze jakis pozadny system tam postawiles a nie np: win 98 albo me :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile ci sie filmy kompresuja ? Bratu na  2x xeon 750 mhz kolo 4 h :)

VOB->DivX, DivX4->DivX5, AVI nie skompresowane->DivX, MPG->DivX ? :) Pewnie mowisz o tym pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no wszystko cacy ale wlasnorecznie malowana obudowa wyglada dosc miernie :( Ciekawe ile ci sie filmy kompresuja ? Bratu na  2x xeon 750 mhz kolo 4 h :)  I mam nadzieje ze jakis pozadny system tam postawiles a nie np: win 98 albo me  :) hehe

Cóż, nawet obsługa spraya wymaga wprawy, malowanie na wietrze to kiepski pomysł :)

Do kodowania używam tylko metody 2-przebiegowej, w zależności od kodeka i ustawień mam 17-30fps na przebieg. Aktualnie szukam softu który maksymalnie wykorzystuje wielowątkowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...