Skocz do zawartości
Bioły

Czy Zasilacz Pociągnie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku następnego tygodnia dostane komputer co mam w podpisie na socket 939, jednak mam wątpliwości czy moja delta pociągnie ten cały zestaw bez oporów. Liczyłem na kalkulatorach w googlach to piszą, że taki zestaw pobiera około ~280 - 330 W.

Mam się czego obawiać ? Czy może wyjąć z szafy już paruletniego chieftec 350 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna spokojnie pociągnąć delta to dobry zasilacz za dobre pieniądze :) stare chieftecki należą do bardzo dobrych zasilaczy, wiec możesz spróbować na tym i na tym, nic nie powinno się stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna spokojnie pociągnąć delta to dobry zasilacz za dobre pieniądze :) stare chieftecki należą do bardzo dobrych zasilaczy, wiec możesz spróbować na tym i na tym, nic nie powinno się stać.

Dzięki za odpowiedź, jeszcze pytanie jak bym zamiast tego 7600gt wstawil 7900gs /8600gt + 1 gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie omawiana Delta DPS-300 MB-B ciągnęła full stable (często komp włączony po 60 godzin bez przerwy, czasem ostro katowany - Orthosy, GTA IV) A64 X2 3600+ @2,85GHz + 4GB RAM + 8600GT + 2 dyski twarde + 5 wentylatorów :)

 

Więc odpowiedz sobie sam czy starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kalkulatory to pic na wodę. Mój zestaw pobiera z sieci lekko ponad 250 W, ten sam komp z 9600 GT ciagnął lekko ponad 160 W.

 

Twój konfig to wręcz jak nie konfig. Dopiero w ostatnich latach potrzebne są mocniejsze zasilacze, do starszych kompów wystarczają nawet 300 W, byle firmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie otwierać nowego tematu, w ciągu 2 tygodni znowu zmienił się cfg.

Przyszedł x2 i am2 oraz możliwość kupienia tanio i okazyjnie radka 1950pro.

I tu już mam lekkie obawy, że 300 od delty nie da rady. Kumpel mówił, żebym przynajmniej firmową 400 kupił, ale i tak będzie na styk ? Za cene koło 100 zł nie ma nic ciekawego z linią 12V.

 

Pytanie czy pociągnie ten zasilacz spokojnie 1950 ? Jak nie to jaki zasilacz polececie do +- 100 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to łączyć pod delte, karta pobiera 65 wat, cpu jeszcze mniej. Delta da radę. Rozumiem, że x2 to 3600+?

Ta, X2 to 3600+, oczywiście w późniejszym czasie będzie podkręcony jeszcze czekam na płyte, wtedy będe wiedział jak "leci"

I jak pociągnie to git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...