Skocz do zawartości
smylas

Laptop Za Ok. 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :rolleyes:

 

Przymierzam się do zakupu laptopa dobrego do gier za około 3000zł. Przeczytałem wiele recenzji w necie przeszukałem wiele stron i odnalazłem dwie finałowe(?) propozycje MSI EX625 oraz Lenovo Y530. No i teraz rodzi się problem, MSI(firma mi mało znana) ma lepszą kartę graficzną jednak Lenovo wydaję się stabilniejsze. Boję się też o trwałość i nie zawodność MSI, Lenovo wydaje mi się bardziej trwalszym laptopem ale to może tylko moje złudzenie? Najbardziej obawiam się o to awaryjność MSI nie wiem czy laptop wytrzyma więcej niż dwa lata(a chcę żeby wytrzymał dużo więcej) i czy w przeciągu tych dwóch lat nie będę musiał oddawać go na gwarancje co dwa miesiące.

A może zaproponujecie coś innego?

 

Tak więc proszę was o pomoc w doborze laptopa, mam nadzieje że jak najlepiej spożytkuje swoje pieniądze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu wybrał tego MSI. Karty graficznej w lapku nie zmienisz, tak że weź to też pod uwagę. Czy ci laptop będzie chodzić przez miesiąc czy dwa lata - to już zależy tylko od ciebie i twojego użytkowania; ewentualnie może być błąd fabryczny, to od tego jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...