Skocz do zawartości
Qidin

Głośniki 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pilnie potrzebuje pomocy przy wyborze głośników. Obecnie posiadam ModeCom MC 5030. Nie powiem że grają źle, ale mam dość tej plątaniny kabli. Szukam głośników pod muzykę zarówno rock/metal/pop/classic jak i new age itp. Mój pokój ma 25 m2. Budżet na ten cel mam ruchomy i jest on z przedziału 200-500 zł.

 

Nie mam żadnych kandydatów co do wyboru. Nigdy nie interesowałem się głośnikami, bardziej innymi podzespołami bazowymi PC.

 

Proszę o radę i sugestie. Będę dozgonnie wdzięczny.!

 

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo 7C graja bardzo ładnie, zresztą może nie raz spotkałeś sie z pochlebna opinią na ich temat. W rocku sprawdzają się super, są to kolumny raczej do dalszego odsłuchu a nie bezpośrednio przy biurku dlatego powiedzmy dopiero 1,5-2m od nich uzyskasz dobrą scene, miękki bass i ogólnie uwydatnia się ich charakter. osobiście uważam że grają dobrze w każdym typie muzyki, jak trzeba mocnego uderzenia to też potrafią je mieć a jednocześnie w spokojnym utworach zaskakują naturalnością :) Oczywiście nie mówie tu że są the best i niema nic lepszego, w żadnym wypadku. Opisuje to i mówie jak grają w SWOJEJ klasie i jak na tę cenę.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo 7c już są u mnie. Napisze tak: trzeba być idiotą żeby brać creativy czy inne ciach!o. Brzmienie tych kolumn przeszło moje wszelkie możliwe pojęcie. To trzeba usłyszeć żeby zrozumieć. Żadne test i recenzje nie oddadzą tego jak ta głośniki grają a napiszę tylko tyle, gdy się zamknie oczy można naprawdę poczuć się że właśnie ta kapela śpiewa tylko dla ciebie. Głośniki mam od rosyjskiego dystrybutora. DLACZEGO W POLSCE NIKT NIE CHCE TEGO SPRZEDAWAĆ!!!!!! LUDZIE PRZECIEŻ TE GŁOŚNIKI TO FENOMEN W TYM PRZEDZIALE CENOWYM.

 

temat do zamknięcia. Dzięki wielkie za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...