Skocz do zawartości
Ghandar

Moi Mili -- Ghandar Ii

Rekomendowane odpowiedzi

Bry! :cool:

 

Na wstępie serdeczne podziękowania dla ekipy Cooling.pl za wszystko. To jeden z najbardziej profesjonalnych sklepów, gdzie miałem okazję robić "zakupy". Szczególnie dziękuję Mareczkowi, który zawsze jak u niego byłem to zatrzymywał mnie i wciągał w bardzo ciekawe dyskusje. ;) Na wyróżnienie zasługują również Piotrek (mój kochany braciszek) i Michał, bo bez ich pomocy nie dałbym sobie rady. Co trzy pary rak to nie jedna. ;)

 

W roli głównej:

  • Intel Core 2 Duo E8200
  • GeForce 8800GTS 512MB
No i "graty":

  • Swiftech Apogee GTZ
  • EK Water Blocks 8800GTS "Nickel+Window"
  • Swiftech MCP350 (selekt wśród pompek, bo startuje na 5V)
  • EK Water Blocks EK-DDC X-Top Acetal
  • Feser Xchanger Double Radiator 240@2x S-Flex 1200
  • EK Water Blocks Multioption RES 100
  • Tygon 11,2/15,9
  • Feser One Orange aka Dirty-Green ;)
  • Xigmatek Midgard +Window
Wszystko zakupione w Coolingu, za co jeszcze raz dzięki. Nie obeszło się bez wielu, wielu wizyt w sklepie. Zawsze jednak zadowolony wychodziłem z ciekawą zawartością torebeczki. Jako, że oplot miałem już wcześniej gotowy, wystarczyło "tylko" przystosować "lekko" obudowę do przyjęcia chłodnicy i można było zaczynać zabawę. Takim oto skutkiem znaleźliśmy się tuż nad galerią, fanfary proszę!

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Krytyka mile widziana. Milej nocy, ja udaje sie do lozka po meczacym dniu. :)

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, super! :D bardzo mi sie podoba, super koolor pomaranczy ;)

Ale jak na mnie, troche za maly rezik i troche za dlugie weze (n.p. grafa-proc). Ale jak widzialem nie mozna bylo inaczej zrobic wiec trudno... Tez widze ze masz 45° od Koolance'a i bitsa :)

Oploty tez bardzo ladne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy musialbym katowa na proca, bo waz sie zsuwal, a ogolnie ze zlaczkami byly niemale problemy. :D Ogolnie to kilka nie od kompletu itd. itd. :rolleyes:

A probowales tak dac katowke:

 

Dołączona grafika

 

Tak z ciekawosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa to Xigmatek Midgard z oknem a temperaturami sie nie mam co chwalic. Albo moj procesor to padaka temperaturowa, albo ma zle czujniki. Procesor na napieciu ~1.15V osiaga 40 stopni, pod obciazeniem lekko ponad 50. Grafika natomiast odpowiednio 38/40 i 45/46. Jak sie uda zrobie test na jakims innym C2D (moze namowie brata na mala podmianke i wtedy zobacze). ;) Aczkolwiek kiedys na Scythe Katana II, gdy bylo jeszcze chlodno czujniki pokazywaly (przy otwartej obudowie i dobrym nawiewie) 28 stopni. Przynajmniej jeden czujnik -- 28/35, bo ten drugi ponizej 35 to nie schodzi. Takze dziwna sytuacja. :)

 

Malik, nie dawalem, bo nie mam nawet takich zlaczek. Pod tym wzgledem niestety minus dla mnie, bo nie wyszlo ze zlaczkami tak jak chcialem. Co do luku cpu-gpu to starczaja 2 zwykle zlaczki. Waz bardzo ladnie sie uklada. Tylko, ze zlaczki na bloku EK zawadza o pcb karty graficznej i krzywo siedzi i cieknie. Niestety.

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystanse [2] są zazwyczaj dodawane do fullcoverów EK

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "foto"

foto: dystans miedzy bitsem przy wylocie pompki a zlączką

Dołączona grafika

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie posypie sie fala krytyki co zrobilem z Midgardem. Jestem ciekaw jak projekt sie przyjmie. :E

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Wszystkie fotki jak zwykle w mojej galerii.

 

Zdjecia slabej jakosci, to tylko stary Soniak. :)

Edytowane przez Ghandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze mojego mobaska w akcji :P

wyglada ciekawie :) mam tylko 2 pytania:

 

dlaczego katowki pomiedzy gpu-cpu? normalnie sie lamal?

 

kabelki od zasilania procka, mogles puscic od dolu pod grafa... wtedy go praktycznie nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie polaczenie cpu-gpu bylo gorsze, to mi sie podoba. Nie moglem dac normalnego luku, a #!@ chcialem z powodu niekompatybilnosci dystansu i zlaczki Fesera, a na kupowanie przedluzek nie mialem czasu, pieniedzy. Generalnie podoba mi sie bardziej niz pomaranczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...