Skocz do zawartości
psp360

Audigy Vs Audigy 4 Vs Audigy Se Vs Prodigy 7.1 Hi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

chciałem wiedzieć która z tych kart jest najbardziej opłacalnym zakupem ?

 

Audigy SB0230 czy Audigy SE SB0570 czy Audigy 4 SB0610 ?

 

I za jaką cenę mogę kupić po koleji każdą z nich zebym nie przepłacił ?

 

pozdrawiam !

Edytowane przez psp360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie jedno ciągnie do Audigy SE, że można ją zmodowac na X-fi co daje nam Cmoss 3d oraz Crystalizera a to naprawde fajne funkcje, mimo że sztucznie, ale poprawiają dźwięk.

 

A zwykłe Audigy tez można modować na X-fi żeby miec crystalizera ?

 

i co jest lepsze SB0160 czy SB0090 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie grasz w gry, a chcesz karte do muzy to bierz Prodigy, tym bardziej ze masz do wyrwania za 90zl. To jak za darmo, dlatego dobrze spytaj czy to sprawna karta. SE zmodowalem na XFi i te opcje, o ktorych piszesz wcale cudow nie robia, wszystko to mozna osiagnac spokojnie byle jakim EQ w programie do sluchania muzy. Ogolnie jestem z SE zadowolony.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Audigy 1 SB0090 za 65zł ? nie tylko muza, czesto filmy, gry żadziej. jak się ma Audigy 1 do Audigy 4 ? czytałem ze ludzie nie są zadowoleni z 4-ki i ze bardziej im sie podoba live 5.1...

aha i przyznam ze zalezałoby mi na cmoss 3d, a o ile wiem audigy 1 tego nie ma a SE to ma po zmodowaniu na X-fi

 

 

A Audigy 1 SB0090 za 65zł ? nie tylko muza, czesto filmy, gry żadziej. jak się ma Audigy 1 do Audigy 4 ? czytałem ze ludzie nie są zadowoleni z 4-ki i ze bardziej im sie podoba live 5.1...

aha i przyznam ze zalezałoby mi na cmoss 3d, a o ile wiem audigy 1 tego nie ma a SE to ma po zmodowaniu na X-fi

 

czy moze lepiej SE za 60zł i mod na X-fi jak nie bede zadowolony to wystawie za 40zł na allegro pewnie ktos by kupił ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gry zadziej, to lykaj SE. Prawda jest taka, ze od Audigy 1 do Audigy 4 to ten sam DSP, nieco inne przetworniki, ale ogolnie to praktycznie to samo i gwarantuje ze roznicy w dzwieku nie uslyszysz ;) Audigy 4 ma jedynie nieco nowsza wersje DSP i stad moze slyszalem jakas roznice w dzwieku, ale minimalna i napewno nie warta przeplacania. Jak mialem Audigy 1 SB0090 to instalowalem stery YouPax i z tego co pamietam tam tez bylo CMSS 3D (gowno to warte jak dla mnie) i bylo tez oprogramowanie od karty XFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...