Skocz do zawartości
SebNET

Lenovo S10 - Niedostępne Opcje Zasilania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem posiadaczem netbook'a Lenovo S10, który kupiłem z oryginalnym systemem Windows XP sygnowanym dla Lenovo. Wszystko chodzi bez najmniejszego problemu, lecz jest pewna rzecz, która mnie irytuje. A mianowicie nie mogę wyłączyć w nim opcji, żeby nie wchodził w stan wstrzymania po jakimś czasie nie użytkowania go. Wiem, że w Panelu Sterowania w opcji zasilania jest tam możliwość wyłączenia, lecz jest pewien problem, a mianowicie taki, że nie mogę tutaj nic zmienić, żadna opcja tutaj nie jest dostępna. Proszę spojrzeć:

 

Dołączona grafika

 

Orientuje się ktoś jak zrobić żeby wyłączyć opcje wstrzymania oraz hibernację?

 

Dziękuje z góry za pomoc.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez tego netbooka tyle ze w odswiezonej wersji S10-2

Tak jak napisal Drozda, zarzadzenim energia zajmuje sie programik Lenovo (na pasku przy zegarze taki obrazek zarowki)

Tam mozna sobie ustawiac rozne parametry, choc mi osobiscie jakos nie do konca odpowiada (czasami nie dzialaja wszystkie opcje?)

 

Ja mam za to pytanie troche z innej beczki.

Jak wiadomo we wspolczesnym swiecie dodawanie plytek Recovery przed producenta stalo sie bardzo passe (a moze to oszczednosc tych 2$ z powodu recesji?)

Widze ze na dysku jest jedna spora ukryta partycja nazwana 'Lenovo' oraz druga 'Eisa'

 

Pierwsza to zapewne partycja recovery systemu, sterownikow itp a co to moze byc to drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...